Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szeretik a Nissan...

Miért szeretik a Nissan Skyline GT-R-okat?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha jó hosszú és tartalmas válszt kapnék és nem olyat, hogy: mert csak. Persze ha nem probléma.

2017. aug. 1. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Brutál boxer motor, nem gond az 1000 lóerő feletti tuning..
2017. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 crudy ***** válasza:
Hat errol nem lehet meseket irni, plane nem olyat ami nincs fent a googleon. Egyszeruen gyarilag egy iszonyat jo konstrukcio. Lehet tuningolni es kesz.
2017. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 azt hittem, hogy sor. 6-os motor (RB26DETT) van benne
2017. aug. 2. 12:11
 4/10 crudy ***** válasza:
Az, sorhat
2017. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A GT-R örület akkor kezdődött mikor a 90es évek elején a Ford Sierra Cosworth-ok verhetetlenek voltak. Australiában történt, hogy a Skyline R32 GTR legyozte a Fordot. Ez akkora nagy szó volt akkor, hogy elnevezték Godzilànak.Egy jó ideig nem volt semmi különös a Skylineokban addig amig meg nem jelent a Fast and Furious. Addig sem Europában sem Amerikában nem ismerték nagyon mert csak Japánban árulták. Azután mindenki utána nézett és látták milyen jó autó, milyen könnyen lehet tuningolni a soros 6-os RB26DET(T) motort. Aztán beindult a JDM örület, a GTR-ek konnyen irányithatóak, jók voltak a gyorsulási versenyekben, főleg a mostani R35 GTR. Igy mindenki el kezdte isteniteni.
2017. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a commenteket. :) Amugy en is Skyline fanatikus vagyok, csak kivancsi voltam masok velemenyere. Amugy Skyline azert is lett hires mert japan versenyeket mindig megnyerte p: Japanese Touring Car Championshipnel (JTCC), megnyerte mind a 29 versenyt, vagy a Hakosuka is lenyomta a porschet es ha jol tudom meg mindig kemkedik a porsche az uj GTR irant es forditva. Azert meg varok commentet sokat, sokattt!!!
2017. aug. 11. 12:43
 7/10 Tomcatters ***** válasza:

En is JDM fun vagyok 1 sorban HONDA

De RB26DETT,F20C, SR20DET , 2JZGTE szamomra a vilag legjbb blokkjai Amugy elottem levok kihagytak,hogy a skyline 4 kerek kormanyzasu :D

2017. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam "szakmai" nevén HICAS vagy a fejletenbb verziója SUPER-HICAS vagy HICAS II meg ott az ATTESA-ETS...
2017. okt. 14. 12:57
 9/10 Várhegyibence válasza:
talán mer erős minőséges magasra tornázható a tuning és mer népszerű márka
2017. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tuning nélkül egy csiga az a kocsi. Szerintem egy szar úgy, ahogy van.
2022. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!