Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyekergő hang menet közben....

Nyekergő hang menet közben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Suzuki swift sedan menet közben nyekergő hangot hallok. Olyan mintha valami szorulna. Mikor rálépek a fékre abbahagyja. Nem egyértelmű, de olyan mint ha előröl jönne a hang. Mitől lehet ez a hang? Mi lehet a baja a kocsinak?

#fék #Suzuki Swift #Sedan #nyekergő hang.
2017. aug. 1. 21:24
 1/4 crudy ***** válasza:
Jellemzoen futomuben valami. Szilent, stabpalca, gombfej. De nekem multkor a legszuro haz gumibakja nyekergett egy bizonyos fordulaton. Azt hittem mar lemegyek hidba es vissza mire rajottem mi az.
2017. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen a fékpedál érintésére változik akkor nyilván fékprobléma. Silány minőségű fékbetétek pl fel szoktak üvegesedni és nyikorognak
2017. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régi autók már ezek, nyekereg innen onnan már minden :)
2017. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a G astrámmal volt ilyen gond pár éve. Akkor a fékbetétet a fékmunkahenger nem húzta vissza eléggé ezért menet közben egy nagyon minimálisan súrolta a féktárcsát a fékbetét és evégett adott ki ilyen hangot, de ezt sem csinálta mindig. Akkor szervizbe vittem mert még nem ismertem ezt a hibajelenséget és nem tudtam rájönni mi lehet, ott elmondtam mit tapasztaltam, elmentünk egy körre, de akkor nem hallottuk ezt a "produkciót". Akkor bevitték aknára leszedték a kerekeket és megnézték az egész fékrendszert és mondták azt amit előbb írtam. A hátsó fékbetétek voltak elfáradva.
2017. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!