Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belevágjak e egy simson s51...

Belevágjak e egy simson s51 es blokk felújításába egyedül?

Figyelt kérdés
Szakmai tapasztalatom nemsok van de a swalbit fel tudtam újítani kívülről (szétszedtem elvitték festeni a burkolatot a vázat én festettem meg beül kipucoltam aztán összeraktam) ezen kívül a karburátort is szét tudom szedni teljesen és utána össze is tudom rakni. a motor alkatrészeit ismerem és a működési elvét is tudom.15 éves vagyok .

2017. aug. 1. 21:42
 1/8 anonim válasza:
Egy ilyen ügyes kis srác nagyon ritka. Nem olyan egyszerű a motort felújítani.Sok szerszám kell hozzá, adatok,és sok türelem! De ha úgy gondolod, hogy menni fog nyugodtan állj neki!
2017. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz a bíztatást a szerszámok egy része megvan de aspeciális eszözök még beszerzés alatt álnak. Amúgy a blokkfelújitást csak a téliszünetben fogom megkezdeni addig még előkészülök meg most amúgy is használat alatt áll
2017. aug. 1. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Német nyelvű, de teljes blokkszéthúzós és összerakós videó megtalálható youtube-on. Gyakorlatilag szervíz oktatóanyag.

Én meglepődtem, hogy mennyi célszerszámra van szükség.


https://www.youtube.com/watch?v=Jxho8o8tl7I

2017. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a videót én is ismerem de van magyar nyelvú is ami hasonlóan szakszerű .a speciális eszközökből tényleg sok van de én nem veszem meg mindet mert van amit egyszerűen lehet helyettesíteni
2017. aug. 2. 07:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy ennyi idősen ennyire értesz ehhez... :)

Én kocsit szerelnék, lenne egy swifem, de aaa bárcsak jobban értenék hozzá, meg lenne szerszámom... Meg jogsim, meg kocsim... xDDDD

2017. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
próbáld meg interneten elsajátítani az autószerelést és utána csak apróbb dolgokat javíts meg és utána vágj bele nagyobb felújításba.
2017. aug. 2. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
grat
2017. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném.Megfelelő szakmai tapasztalat és szerszámozottság nélkül több kárt fogsz okozni mint hasznot.Kell egy csomó célszerszám is hozzá(pl blokkszéthúzó)amiből ha mindent beszerzel többe fog kerülni a leves mint a hús.Van egy csomó szakmai fogás is,amit ha nem tudsz vagy nem jól alkalmazol,szintén csak kárt fogsz csinálni.Pont elég ha nem jól van a helyére ütve egy csapágy,vagy véletlen kihagysz egy hézagolóalátéet vhonnan..stb..stb.Nem olyan egyszerű móka mint elsőre tűnik,bízd inkább szakemberre,de ha mégis nekivágnál elsőkörben szerezz egy olyan blokkot aminek már mindegy és gyakorolj azon.Hidd el nem árt. Sok sikert! :-)
2017. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!