Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Frontin jogosítvány szerzes?

Frontin jogosítvány szerzes?

Figyelt kérdés

Frontint szedek kb 2 eve szorongasra.

Szeretnek jogositvanyra menni.

Ha szedem a gyogyszert elkezdhetem lerakni az orvosin vagy ott nem utasitanak el eg miatt?

A legkisebbol szedek 3 egy nap nem tompit el es nem is vagyok faradt tole. Nagyon szeretnek vezetni lerakni a jogsit persze amikor bevenem akkor nem vezetnek autot.


2017. aug. 2. 08:46
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
19%

"A járművezetés személyi feltételei


4. § (1) Járművet az vezethet, aki

...

c) a vezetési képességre hátrányosan ható szer befolyása alatt nem áll"


Szerintem a Frontin a legkisebb mennyiségben is hátrányosan befolyásolja a vezetési képességet (reakcióidő, stb), akkor ha "úgy érzed", hogy nem (1-2 sörtől én sem érzek semmit, mégsem vezetek már 1 korty utána sem).

2017. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint elfelejthetem :(

Koszi a valaszt

2017. aug. 2. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom menj el a háziorvosodhoz és beszélj vele, mégis ő adja az alkalmasságit a jogosítványhoz. Ezzel a kérdésedre választ fogsz kapni!
2017. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én rivotrilt szedek, de vezetek. Sőt most lett meghosszabbítva a köv. 10 évre. Igaz én minimálisat napi 0,5-öt negyedelve. A házi orvossal beszélj.
2017. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Válasszuk szét a dolgot.

Akár van jogsid, akár nincs, nem vezethetsz, ha nem vagy rá képes állapotban. Gyógyszer, drog, betegség stb., mindegy.

Megszerzéséhez az kell, hogy ne legyen olyan betegséged, ami miatt soha nem vagy képes rá, vagy olyan, nem karban tartott/tartható betegséged van, ami random módon jelentkezik. Pl. epilepszia. Ha jól kezelt a beteg, évek óta nem volt roha, kaphat jogsit.

Nálad is azt kell nézi, hogy gyógyszer nélkül mennyire vagy alkalmas egy veszélyes üzem működtetéséhez.

2017. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szorongasra szedem mint ahogy irtam is.

Betegsegektol feltem es ezert szedem.

Le tudnam rakni de ahoz ido kellene es felek az elvonasi tunetektol amik ez ido alatt jelentkezhetne.

2017. aug. 2. 13:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, megkerdezem a haziorvosom.
2017. aug. 2. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!