Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb Cross motor?...

Melyik a legjobb Cross motor? (50 köbcentis)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már keresgettem interneten és itt, a gyakorikerdesek.hu-n a kérdésemre a választ. Sok féle véleményg találtam, mégis a legtöbben a KTM márkát javasolták. A helyzet az hogy nagyon sok ismerősünk dolgozik a KTM-nél és sokan mondták már, hogy elég gyenge a váza, meg ők nem is rakják össze őket olyan professzionálisan, mint ahogy mi gondoljuk. Ezért is nem ajánlják nekem azt a márkát.

Igazábol adok az ilyen véleményekre, viszont ha nem lennének megfelelően összerakva, akkor nem is lehetnének a piacon. Ezért szeretnélek megkérdezni titeket, hogy ki mit tapasztalt a KTM márkával kapcsolatban, illetve hogy ha valakinek más márkával van tapasztalata az is érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L



2017. aug. 3. 22:13
 1/6 $$$$$ ***** válasza:
Nos 50ccm ben nincs KTM. CPI sx 50 van amire azt suoktak mondani hohy KTM de nem az . (Máshol gyártják mint a rendes KTM eket ,tehat a minőségük se olyan ) . Ugyanakkor egyik ismerősömnek van CPI-je és ő eléhedett vele. És elvileg sose volt meg vele baja amióta megvan ( 3 év) . Tahat nem lehet nagyon rossz. Meg en is megneztem egyet anni amikor motort akartam venni . De végül egy 80ccm es tuning derbi senda xrace mellett döntöttem XD . Én legjobban az aprilia rx-et és a Derbi sendát ajánlom. Igyanakkor jó még : a rieju,cpi sx( ez supermoto de nyilvan van endúró valtozata is ) , honda HM , suzuki RMX . Ja és egy kis fogalom javítás nem kótekedésvől csak hogy tudd :) . Te valószínüleg nem crossmotort hanem endúrót akarsz venni . Az endúró az utcai crossmotor. Mivel a crossmotorkon se lampa se index stb.. nincs nem mehetsz velük forgalomban. Tehat te endúrót akarsz venni ami egy olyan crossmotor ami lampaval,indexel , tükrökkel stb... vel fel van szerelve :) . Ja és elnézéat az írásomért csak telórol vagyok 😅
2017. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50 ccm, akkor Derbi vagy Aprilia, esetleg Yamaha.
2017. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább egy 80 köbcentis japánt ajánlanék. Kawasaki Kx80, Honda CR80, ilyenek, ezek mind nagyon jók. Nekem 32 évesen még mindig megvan a 80-as Kawasakim, mert ezzel kezdtem anno, és néha még megyek vele egy kört, nagyon szeretem, és nagyon egyben van a gépezet. KTM-k drágák nagyon.
2017. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az első válaszoló javítását is. A helyzet az hogy 15 évesen csak 50ccm motorra csinalhatom meg a jogsit. :(
2017. aug. 4. 18:19
 5/6 $$$$$ ***** válasza:
Nekem is csak 50 ccm esre van jogsim . Meg is 80 as derbim van. De pappíron 50 es. Aranylag sok "nagyobb,,motort találsz aminek 50 es pappírjai vannak :) . Ugyan akkor az AM et nem 15 hanem 13,5 évesen kezdheted ;) .De nem akarlak rábeszelni a nagyobb motorra mert az szabalytalan hiaba van 50 esre papírozva. Ha egyszer valani baleseted lesz és beviszik kpm re a motort akkor meg szí*tad . Mert oda a jogsi és más következmenyei is lehetnek ha nagy balesetet okoztál...
2017. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg CROSS motor kell azt úton semmiképp sem lehet használni rendőr előtt szóval akár 125-öst is lehet mondani nem számít, de ha enduro akkor meg 50 a helyén valóbb. Igazából a japán motorok elég jól össze vannak rakva (yamaha dt 50, honda mtx 50) vagy olasz motorok derbi, aprilia. Egyik 50-es se lesz nagyon jó azért terepen csak simsonhoz képest. Vagy ha kicsit merészebb vagy akkor 80-as 125-öst 50-es papírokkal használni (adás-vételi meg biztosítás) de ha tényleg crossra kell inkább 125-ös 2 év múlva úgy is lehet rá jogosítványod :D Viszont ha 50-es kell és hogy jól menjen olyat nézz amin valami nagyon "tuning" kipufogó rendszer van, valami "tuning" gyújtás. Ezek kicsit adnak hozzá viszont így is nagyon kell pörgetni hogy jól menjen.
2017. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!