Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idősebb közép felső kategóriás...

Idősebb közép felső kategóriás, vagy fiatalabb alsóbb kategóriás autót vennél?

Figyelt kérdés

Nem tudok döntésre jutni az évjárat/kategória/állapot hármason.

Vegyek egy fiatalabb pl 10 éves H astrát, vagy egy idősebb mondjuk 20 éves audit?

A kor a felhasznált anyagminőséggel tartóssággal szemben.

Nem 1-2 évre, hanem akár 5-10 évre szeretnék autót venni, amire nem költöm a gatyámat rá, ismerve hogy minél fiatalabb egy autó annál drágább a szervizelése, több az elektromosság stb.

Csakis dízel jöhet szóba.

A mostani autóm 33 éves, sokat költöttem rá, szeretnék most valami olyanba ülni amit csak hajtom, és nem kér különösebben nagy szervízeket.

Jó most mondhatnátok, hogy akkor vegyek újat, vagy vegyek vmi benzinest 100 e km-rel.

Viszont annyi ilyen fórumon olvasni h megvette 200e km-rel óra szerint pl egy passatot, elment vele 100 e km-rt és a kötelező, meg kopó dolgokon kívül semmit nem kellett cserélni.

Nyilván az enyémnek nem hányhatom fel a kora miatt, de sokat kell vele foglalkozni, habár szívesen teszem, örülnék egy kicsit igénytelenebb autónak, hogy csak az legyen a legnagyobb gondom h lemosassam-e vagy h meg kell csináljam az olajcserét, ne pedig az hogyan kuplungozom meg...



2017. aug. 4. 10:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy mondhatunk mi akármit, akkor is BMW lesz! :-))
2017. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
inkább audi párti vagyok :D
2017. aug. 8. 08:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha atombiztos autó kell és Audi párti vagy, akkor szerintem a jó öreg 110 lovas 1.9TDI kell neked, A4 B5. Vagy egy VW Passat, ugyanezzel a motorral. Több olyan ismerősöm is van, akiknek bontás nélküli motorral tapossák már a 600.000km-t :D
2017. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!