Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a Fiat Ducato legideálisabb...

Mi a Fiat Ducato legideálisabb fogyasztása? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy Ducatoval járok ami céges autó és kicsit lejjebb kéne vinnem a fogyasztását. Az autó 2.3-as 130 lóerős Multijet 2-es változat ami 2017-es kivitel. Az átlag fogyasztásom kb 9.0-9.6 ig szokott menni ebbe van vegyesen város és kinti futás is. 90-100-110-es tempóval járok (néha "megkergetem" akkor 9.9-10 de ha klímázok is 10-10.3. Váltani 1500-1700-nál szoktam. Max 2000. Na most ezt az átlag 9.5 kéne levigyem 7-7.5 max 7.9-8-ra....Hogy a legjobb ezeknek a fogyasztása? Mit tanácsoltok? Sebességből nem nagyon tudok visszamenni mivel időhöz vagyok kötve. Nem gyári papírformai adatot szeretnék kérni mert olvasni Én is tudok hanrm személyes tapasztalatokat. Egyébként a gyári vegyes fogyasztása 7.5, ugy bár amit üresen országúton valószínűleg tempomattal mértek....válaszaitokat előre is köszönöm!!!

2017. aug. 4. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Üresen, hátszéllel, lejtőn lefele megfogod annyiba.
2017. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint 7-7.5 literbe
2017. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondod lehetetlen a 7.5-8 másképpen? Mondjuk koléga 60-70 es tempóval hozott már ki belóle 6.8-at. Amit elfelejtettem, hogy ez egy Ducato maxi sima zárt furgon
2017. aug. 4. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy vinnéd 7,5-re egy maxi kivitelű furgon vegyes fogyasztását??? Már a 9 liter is nagyon jónak számít. 7,5-öt a városi benzines kisautók esznek. A gyári értékeket pedig mindenki tudja, hogy figyelmen kivül hagyni, csak a humor miatt van megadva.
2017. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állj be egyszer egy kamion tempójára, az a legalacsonyabb kb. Hidd el, ha 9 literre le viszed, akkor már elég jól spórolsz.
2017. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hova vinnéd le? Én 8,5ből kijövök. De attól lejjebb kizárt
2017. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Az elmúlt napban figyeltem pontosabban a fogyasztást. 2 napon keresztül 99 km-re jött ki a köröm. Tehát mindkét nap annyi volt. Az egyik nap induláskor kicsivel több súly volt rajta mint a másik nap, ezen a napon végig 90 km/h volt és 1500 fölött nem váltottam el így volt 9.2 az átlag. Másik nap szintén ugye 99 km volt a köröm sebesség szinte ugyan az a váltások voltak egy picivel kitolva, így jött ki 8.4...akkor, hogy is van ez??!! :D Minden nap nullázom az órát. Már én is azon vagyok, hogy igazatok van....ezzel a 90-es tempóval lehetetlen lejjebb vinni, váltogathatok Én akárhogy......köszönöm szépen a válaszokat ha esetleg van még valami észrevétel ne tartsátok magatokba! :)
2017. aug. 7. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Vitorlazassal le lehet talan vinni meg fel litert. Szoval 90 hagyod kigurulni aztan ujra 90 ,kuplung ki lelassul 70re aztan gaz 90ig es igy tovabb.
2018. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!