Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót ajánlanátok?...

Ti melyik autót ajánlanátok? Második autónak. Szempontok lent.

Figyelt kérdés
Gondolkozok új autó vásárlásán. A max határ 450 ezer. Legyen benne klíma, ne fogyasszon sokat. Kényelmes legyen, ne legyen egy nagyon hosszú autó. Várom a véleményeket :)

2017. aug. 6. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Fiat Punto a második autónk. Imádom. Jól gyorsul, könnyű vele parkolni, nagyon kényelmes kis autó. Van benne klíma és oldallégzsákok is. Plusz City szervo. Csak ajánlani tudom.
2017. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen mint az első
2017. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Új autót nem veszel ennyiből :)

206-os peugeot benzinest tudok ajánlani.

Kompozit üreg&alváz védelem gyárilag,ezért nagyon rohadni sem szokott..

A 206 teljesen jó széria,PSA szervízben dolgoztam 3 évet,206-ot nem nagyon hoztak azért mert megbízhatatlan lett volna,azt mondom 80% emberi hülyeség(nekem ez az ha valakinél csöpőög az olaj nem foglalkozik vele és már nem veszi a fokozatot a váltó),10% szervíz,és 10%típushiba,de kis semmi típushibák.


206-ból pl : 1.4 benzin,mivel kicsi autó (860kg),a 75 lóerő felér egy 90-100 lóerős 1.2-1.3T kocsival,dinamikus,jól gyorsul nem eszik sokat,klíma van benne,szervó ahogy írták,könnyű 6 légzsákosat kifogni,de ha van lehetőség még jobban ajánlom az 1.6 benzint!

2017. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
450 ezerért új is legyen klímás is és takarékos :) szerintem még írj további igényeket :))
2017. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Opel Corsa. Ford Fiesta.
2017. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vadonat újra gondoltam! Használtra!
2017. aug. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!