Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindulásnál, amikor 1-esnél...

Elindulásnál, amikor 1-esnél gázzal indulunk el, akkor az nagy gond, ha túlságosan benyomjuk a gázpedált?

Figyelt kérdés
Akkor attól félek, hogy hirtelen gyorsan elindul a kocsi.

2017. aug. 6. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem próbálod ki élőben, kár is beszélni róla.
2017. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Padlógázzal sem fog "túl gyorsan" elindulni az autót, mivel a kuplunggal szabályzod az egészet.
2017. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: csinálom a jogsit, és mikor elindulni gyakoroltam, akkor a motor hangja miatt nem mertem a gázoedált lenyomni. De akkor ezek szerint nem kell ettől tartani.
2017. aug. 6. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor kezdő vezető voltam mimdig nagy fordulattal indultam, nehogy lefulladjak. 3000-3500ig felpörgettem. Ha szép lassan engeded a kuplungot, nem dobod ki, akkor nem lesz baj :)
2017. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora fordulatnál tényleg nem lesz baj, ha elindulsz 1-ből. Kivéve, hogy meggyilkolod a kuplungot...
2017. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy gond, de a kuplung nem lesz hálás érte.

Továbbá felesleges zajjal, károsanyag-kibocsájtással és fogyasztással jár.

2017. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja, baj nem lesz, de a kuplung hosszutavon nem szereti.
2017. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!