Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus MK2-MK3 vagy Golf...

Staro kérdése:

Ford Focus MK2-MK3 vagy Golf 5 2008-as?

Figyelt kérdés

Autóvásárlásban nehéz döntenem, van rá 1M - 1,5M forint keretem, megbízható,szervízelhető autóra vadászom.

Astra G a legolcsóbb,de igazán fapados,igénytelen mára kissé lejárt lemeznek tartom. Ezért inkább a drágább,de sokkal jobb Focusra szavazok 1.6 benzinnel. De váratlanúl jött egy baráti ajánlat kevesett futott VW Golf 5 - szinte hibátlan állapotban 1.5 M és vihetem vezérműszíj cserére,meg klímát feltölteni, ennyi a gond vele. De elsőkézből valóban márkaszervízes,garázsban tartott!

Szerintetek megéri a Golf 5 verziója a 1.5 M forintot?

Alkatrészárakban drágább mint a Focus,de valós ~100E km van csak benne! Ezért forduok hozzátok!

Köszönöm segítő válaszotokat!



#Golf 5 #Ford Focus MK2-MK3
2017. aug. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha logikusan döntenél, akkor egyértelmű a Golf, mert tudod az előéletét, nem zsákbamacskát veszel, ismered az autót, ismered a gazdáját, valós, szervizkönyves példány, baj nem lehet vele. Egyértelműen a Golf.

A Ford is jó választás, nagy érv a Ford mellett, hogy a márkaszervíz bőven megfizethető.

Viszont én ilyen helyzetben egyértelműen a Golfot venném a fent leírtak alapján.

2017. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"meg klímát feltölteni" ezzel szokott minden kezdődni aztán meg kiderül hogy lyukas valahol és még a kompresszor se meg.


2005-ös Golf5 tulajdonos vagyok és még nem kellett utántölteni a klímájának, üdv egy klímaszerelő

2017. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már Peugeot-om, BMW-m, Audim, Fordom is és mindegyiknél úgy kezdődött (mivel mindegyik használtautó volt), hogy a klímát fel kellett tölteni és egyiknek sem volt soha baja utána. :)
2017. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a Golfot választanám, bár én Golf mániás vagyok, de ahhoz, hogy rendes véleményt tudjunk alkotni, tudni kéne, hogy milyen motor van benne és még egyéb részleteket.

Ha esetleg mégis a Focusra esik a választásod, akkor engem lehet érdekelne a Golf. :D ;)

2017. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!