Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 8v hogyan...

Suzuki swift 1.3 8v hogyan lehetne erosebb?

Figyelt kérdés

Van valami modja hogy par loerovel erosebb legyen?

Most 68le

Pl sport legszuro dob rajta esetleg valamit?



2017. aug. 7. 23:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Óh vagy úgy! Hobby autónak tökéletes.

Hívd inkább szabadidő autónak, az összes szabadidődet elviszi majd :D

2017. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne csesztessétek már, ha nem is lesz a teszkóparkoló királya, de azért a top 60%-ban lesz.
2017. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Korabban olvastam egy cikket, hogy a 8 szelepes motorra fel tettek egy bontott 16 szelepes gti hengerfejet es atbuheraltak, amit kellett. Nem volt bonyolult es nem volt draga. Egy atlagos szerelo megoldja. Ennek kene utana jarnod.
2017. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Nem volt bonyolult es nem volt draga."


Ne keverjük a dolgokat. A 8 szelepes blokkra rá lehet buherálni a 16 szelepes hengerfejet az nem túl drága. A 16 szelepes GTi hengerfej már önmagában drága és nagyon nem ugyanaz, mint a sima 16 szelepes hengerfej.

2017. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tesco parkolo kiralyahoz van egy 2006os matt zöld accordom...nektek mi van? skoda felicia?
2017. aug. 15. 14:44
 16/16 anonim ***** válasza:
A többieket nem tudom, de nekem van egy öreg Volvo S80 T6-om (benzin, 2.8 sor6 twin-turbo xD ), bár ezzel én nem indulhatok a "Ki legrajabb a faluban" címért, mert teljesen gyári mindene :)
2017. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!