Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon menyire élhető...

Magyarországon menyire élhető Amerikai v8-assal közlekedni? Suzuki helyett V8?

Figyelt kérdés
Átlag háztartásba Suzuki helyett V8? 5,7 Hemi-6,4 Hemi ig.

2017. aug. 8. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szórakozni jó, másra nem. Tankolás még csak egy dolog, megeszi a 20 litert egy dolog, egy német V8-assal is simán meg lehet 15+ litert etetni, de valahol olvastam, hogy pár éves BMW M6-nak 20 alá nem lehetett vinni a fogyasztást, de a 40-be is belenyalt.

Csak ugye amcsi autókról terjedt el, hogy benzinzabálók, miközben egy európai autó is emgeszik annyit angy motorral, de ugye az diszkrétebben teszi.


Inkább alkatrészekkel lenne sok gond, szerintem simán lehet, hogy pl még egy szimpla fékbetétre is heteket kéne várni, mert kétlem, hogy sok helyen tartanának olyan autókhoz alkatrészeket, amikről szökőévente ha egyszer hallanak.

2017. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet most öngólt lőttem, mert az átlagos jövedelem is valami 300 000 környéke, te meg családot írtál én meg félreértettem. :)
2017. aug. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na, erről beszélek, 300e kb reális számolás volt.

Nem tartom fenntarthatatlannak, csupán mennyire racionális az kérdéses..

Az alkatrészek meg árak se vészesek, itt írnak ilyen fékbetétet etc nem jön hamar, nos, amcsi autókban nincs semmi extra, ergo kicsi eséllyel hullanak szét. Persze nem is csoda megbízhatóak.

Árban semmi se drágább mint európai társukhoz képest hozzá, sőt a hasonló teljesítményű autókhoz képest még olcsó is. Fékbetét és egyéb kopó alkatrészeket meg lehet venni hamarabb fel kell tenni a polcra mert elkopik, azt lehet cserélni. Gyári első fékbetét pár ilyen amcsi vashoz 15-20e ft szállítással, megnézném ki hol vesz annyiért hasonló autóba gyári fékbetétet :)


Ha lecsattintjuk az elejét akkor baj van mert ritkább autóhoz minden drága, ellenben pl lexus gs-hez egy lámpa 150, egy mustanghoz (ahhoz tudom) 120 körül van, szállítással. bontott nincs egyikhez se.


És még lehetne sorolni nem egyértelmű a képlet hogy az ilyen dögök drágábbak lennének, mint egy 1.4es tsi golf, ellenben a fogyasztása már kevésbé vicces.. Autóúton, tehát nem napi bejárásra azért ezek is lazán legalábbis az ujabbak 10 liter körül elzörögnek, így javarészt élhető a dolog..


ettől függetlenül nem racionális, ezt el lehet ismerni, de teljesen túl lehet élni,

2017. aug. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!