Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3,2005 tenyleg nagyon...

Caddy23 kérdése:

Mazda 3,2005 tenyleg nagyon rozsdasodik?

Figyelt kérdés
Melyik reszet erdemes megnezni az autonak vasarlas elott ?

2017. aug. 8. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, eros a hajlama ra. Ha magyar vagy olasz, akkor kicsit jobb a helyzet de osztrak, nemet autok eleg szepen oda vannak. Hatso kerekivek, kuszobok, ajtok alja, stb.
2017. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a napokban vettem elég jó áron egy 3-ast. Egy pötty rozsda sincs rajta, szerelővel is átnézettem megemelve, azt mondta nem hogy Mazdát, de más típust se nagyon látott még ennyi idősen ilyen jó állapotban. Valószínűleg én kifogtam egy olyat ami már megkapta a normális gyári alvázvédelmet + garázsba is volt tartva.

Mielőtt ezt megtaláltam még néztem párat amik drágábbak is voltak, de mindegyiknél rügyeztek a sárvédőívek.

Amire figyelj: Sárvédőívek pereme elül-hátul, ajtók alja, küszöbök alsó része + sarkai. Általában ezeken a helyeken szokott felpúposodni a fényezés. Az alját is meg kell nézni és a lengőkarokra is érdemes figyelni mert azok is csúnyán tudnak rohadni. Ha csak minimális felületi rozsdát látsz az még nem vészes, de minél hamarabb meg kell csináltatni rajt rendesen az alvázvédelmet. Én is el fogom vinni tavasszal egy dinitrolos kezelésre hogy véletlen se legyen esélye a rozsdának.

2017. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!