Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt, megbízható klímás...

Használt, megbízható klímás autót 300-400e Ft-ból?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennyi pénzért elég szűkös a választék, de hátha tud valaki ajánlani valamit, akár saját tapasztalat alapján. Elvárások (már amennyiben lehet ennyiért): max. 1.6-os motor, ötajtós, magas ember is beférjen a kormány mögé, ne legyen magas fogyasztás, lehetőleg klíma, olcsó alkatrész, megfelelő biztonság, benzin üzemű, túl sok elektronika ne legyen benne. Köszi a válaszokat előre is!

2017. aug. 8. 20:34
1 2
 1/12 crudy ***** válasza:
Suzuki swift
2017. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

suzuki swift sedan 1. 16V GLX felszeleltségtől van klima

a manager felszerelési szintnél meg full extrás.


ennyi pénzből ez a legjobb amit vehetsz

minimális a fentartási költség

fogyasztás országutón:6L/100km városban 7.5-8L/100km

2017. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az 1. után kihagytam egy 6 ost


természetesen 1.6 16V

2017. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ennyiért megbízható klímás autót igen nehéz lesz találni, mert gondolom az nem opció, hogy valamikor volt ugyan klíma benne, de nem működik.

Ráadásul az 1.6-os motor, mint feltétel kizárja a szűkös lehetöségek közül is a kilencvenakárhány százalékot.

2017. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Suzukinál két dolog aggaszt:


1. Rozsdásodás


2. Kasztni biztonsága


Nem feltétlenül óriási probléma, ha nem működik a klíma csak legyen benne. A többi már részletkérdés.


Titkon Daewoo Lanos-al szemezgetek.

2017. aug. 8. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:

ennyi pénzért mit vársz?:)


ennyiért 15-20 éves autót tudsz venni


azok álltalában nem hibátlanok

egyébként a swift nem tartozik a rozydásodó tipusok közé


ha meg azért akarsz autót venni hogy leteszteld a betonfalakon, akkor a lanos is gyenge lesz:)

Elég sok swiftet eladtak, ők nem félnek hogy a betonfalon nem fognak tudni átmenni vele, szerintem te se izgulj ezen:-D

2017. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nagyjából ilyen korú autók közül lehet válogatni, ezzel tisztában vagyok és nem is betonfalnak szeretnék menni, csak van olyan, hogy te vétlen vagy egy esetleges balesetben. Márpedig, ahogy olvastam a suzukinak nem volt valami fényes a töréstesztje és azért erre is gondol az ember. Elhiszem, hogy megbízható kocsi, illetve tudom is. Más típus esetleg?
2017. aug. 8. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:

egy balestenél minden autótipusban meg lehet halni, és meg is halnak.


Szerintem butaság ezen agyalni ha csak ennyi pénzed van.

a lanos ban is ugyanugy meghalsz ha egy piás barom szembe megy veled, sőt a 7 es bömösben is.

balesetnél csak a mázli az ami megmentheti az életed.

2017. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JulesTS ***** válasza:
Erdemes megnezni a Mitsubishi Carisma-kat. A kuszob es a hatso sarvedoiv hajlamos rozsdasodasra, de 400eFt-ert ki lehet fogni jo allapotu 1.6-os klimasakat. Nekunk is ilyen van 3 eve, csak a szokasos kopo alkatreszeket kellett cserelni, orszaguton 6.4-et fogyaszt (kozepes varosi forgalomban 7.3). Ha Carismat nezel, akkor a dizeleket es a GDI-t lehetoleg keruld, vasarlas elott a kasznit erdemes alaposan megnezni, meg a valtot.
2017. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlenül óriási probléma, ha nem működik a klíma csak legyen benne. A többi már részletkérdés."


Azért egy nem működő klímánál a részletek között ott van az a verzió is, hogy a javítása többe kerülni, mint amennyit az autóra szánnál...

Ez is csak egy lehetséges verzió, meg az is, hogy néhány ezresből javítható.

2017. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!