Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fék betétek miért nem jók?

Fék betétek miért nem jók?

Figyelt kérdés

az autón a fékbetéteket szerettem volna kicserélni le is vettem a féknyerget ki vettem a régi betéteket az újak tökéletes ilettek a helyükre de túl vastagok a fékbetétek. a munka henger teljesen vissza lett nyomva de úgy sem fér rá. vissza is vittem ahol rendeltem hogy túl vastag és neztek rám értelmesen hogy mit is akarok mert nincs vékonyabb. teljesen tanácstalan vagyok mi lehet a probléma. mit tudok csinálni vele hogy beférjen

az új?



2017. aug. 10. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem került rendesen a helyére (Én jártam így)

Vagy nincs csontra visszanyomva a dugattyú, asztalosszorító

kiváló rá...

Az csak így megy a helyére, nem lesz több ekkor a hézag, mint fél milliméter... Ennyit nyom majd helyére kerüléskor a dugattyú.

2017. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy féket kellene szerelned ennyi hozzáértéssel.
2017. aug. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fékmunka henger nem ment vissz a helyére.

Ez akkor szokott előfordulni amikor a dugattyú körbe rozsdásodik és attól nem meg teljesen vissza. Az is lehet hogy ki kell szedni és körbe a rozsdát ledörzsölni, polirozni.

2017. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megsikerült oldani a munka henger nem ment vissza teljesen már minden okés
2017. aug. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!