Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék motorosokat megisme...

Hol tudnék motorosokat megismerni a közelemben?

Figyelt kérdés

Egyelőre elég kevés motoros ismerősöm van, nagyon nem egy kategóriában vagyunk és nagyon hiányolok egy igazi csoportos gurulást :/ Facebookon nem nagyon hiszem, hogy kicsit is értelmes embereket ismerhetnék meg, nincs túl sok fantáziám, hogy hol fussak össze más motorosokkal a közelemben.


Egy Pesti megyei Supermoto/Enduros ;)

Széles utat!



2017. aug. 14. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen csoportot/társat keresek már pár hete, 0 sikerrel. Facebookon nincs ilyen csoport, a komoly emberek úgyse ott töltik az idejüket, Google keresés meg szó szerint társkereső, randi weboldalakat dob ki... Enduro alatt off roadot értesz? Én csak utcán motorozom.

Nekem azt tanácsolták, hogy menjek el vezetészechnikai trénigre, a válaszadó kiemelte a RILI-t és a Hungária Rendőregyletet, mondván, hogy itt megismerhetnék motorosokat.


Egy szintén Pest megyei "chopperes", mert jelenleg az van :)

2017. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gurulas.hu

Rbiker.hu

Ezekez ismeritek?

2017. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!