Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen autót mennyiért...

Egy ilyen autót mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés
2002-es benzines Peugeot 206-os. 1.1-es, van benne ABS, manuális klíma, és az alapfelszereltségek. Az utóbbi években több dolog is ki lett benne cserélve, pl. lengéscsillapítók, trafósor, hűtő, klímahűtő, kipufogó stb. 187 ezer km van benne. Van rajta 1-2 kisebb karcolás, egy horpadás az orrán, és egy darabon meg van kopva a motorháztető, ami csak akkor látszik, ha úgy esik rá a fény. Benzin-, levegő- és pollenszűrő eddig minden évben cserélve volt. Olajcsere is van mindig mikor kell.
2017. aug. 15. 07:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az ABS-ben nem vagyok 100% biztos, de állítólag van benne. Nem értek hozzá.
2017. aug. 15. 07:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 300 ezer,lehet hogy jó kis kocsi,csak már öreg.
2017. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 187000 km van benne, akkor 500 ezer körül van az ára.
2017. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tényleg annyi van benne. 3. tulaj vagyok, az első alig használta, a 2. egy rokon volt, így mi ketten raktunk bele kb. 130 ezret.


Közben nézegettem neten, és találtam pont ilyet. Abban 20 ezerrel több van és nincsen klíma. Azt 500-ért adnák, így szerintem ez is ér annyit.

2017. aug. 15. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:
hasznaltauto.hu-n nézzed meg mennyiért hirdetik ezeket. ABS-t könnyű eldönteni: műszerfalon izzításkor kell látszódnia egy fényjelzőnek, ami rá utal.
2017. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!