Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ennyi hibája egy...

Mitől lehet ennyi hibája egy autónak?

Figyelt kérdés

Az igaz h már 17-dik éves, de állandóan költeni kellett rá.

Elvileg 176000km van szervízkönyv is.


skoda fabia 1397ccm 68LE


Hibalista:

Hengerfejes

Akku

Fékek (csövek benne minden szr)

szervószivattyú gond

Hátsó ajtó teleszkópok

Lengéscsillapító

gumik

Vízpumpa

Trafó 2x

Lambdaszonda


Egyelőre ennyi



2017. aug. 15. 08:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hengerfej is 2x
2017. aug. 15. 08:08
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkut meg gumikat minden kocsin kell időnként cserélni.

A többi tényleg azért van,mert 17 éves.

2017. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ezek nem nagy gondok a hengerfejet kivéve. Apróságok. 17 éves autónál természetes.
2017. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De ez mar 11-12eves koraban is igy volt. Vagy lehet azert mert elhanyagolta az elozo tulaj?

Es az mitol lehetett h 2x volt hengerfejes?


A 176000realis km vagy csavarhattak szervizelesek kozott?

2017. aug. 15. 08:13
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Attól lehet kétszer hengerfejes, hogy van valami hiba amit nem csináltak meg rendesen csak félig..

Ismerek én is olyat aki már a negyedik hengerfej tömítést cserélte, de síkoltatni egyszer sem ment el :D

2017. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Aaa ezen "elvileg" volt sikoltatas minden. Szakszervizben csinaltak. Persze nem tudni h csak ramondtak e
2017. aug. 15. 08:20
 7/17 anonim ***** válasza:
10 év felett jócskán jönnek elő a hibák minden kocsinál,az előző tulaj valószínűleg hajtotta,viszont lehet hogy rosszul lett megcsinálva az első hengerfejezés.
2017. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem 19 éves van.Hogy ne keljen egyszerre sokat költeni rá,én úgy csinálom,hogy apránként,amiről tudom,hogy cserélni kell rövidesen azt rendelem meg.Így nem kell ennyi mindent egyszerre javítani,nem borítja fel a költségvetésemet,hogy használható legyen.

Ezt azok tudják így csinálni leginkább,akik maguk javítják.

Egy elhanyagolt, idős autónak sajnos ez a velejárója,ha felhalmozza a tulaj a hibákat,mert évek óta nem költött rá,csak a benzinre.Most egyszerre kell kifizetni ezek javítását,hogy használható legyen.

A gumikat láttad,hogy elkopnak rövidesen ,a szervó olajat is láttad,hogy fekete és már régen cserés,mert az elhasznált olaj nem cserélése miatt mehetett tönkre a szivattyú.Egy apránkénti kis összeg és a nem előre látás miatt így lesz belőle nagy költség.

Nem kellett volna felhalmozni a hibákat,mert így erősen zsebbenyúlós a dolog.

Most el kellene döntened,hogy szré-hgyé eladod,vagy ér még az autó annyit,hogy ezeket rendbe hozasd rajta.

2017. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a skodás ismerősök hasonló cipőben járnak(én is)
2017. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is Skodás vagyok,de ez nem a márka miatt van.

Számtalan ismerősöm,Kollégám van más más márkájú idősebb kocsikkal,10 év után mindegyiknél jönnek elő a gondok.

A szokásos vízpumpa,sortrafó,generátor,lengéscsillapító,pont amiket ír a Kérdező.Egyedül a hengerfej érdekes,ott valami összerakási hiba lehet,vagy a legolcsóbb hitvány tömítés.

2017. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!