Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 7-esből csak kar automatás...

BMW 7-esből csak kar automatásba lehet kapni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
szívesen válaszolok a kérdésre, amint megtudom, milyen pontosan a "kar automatás"
2017. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jézusom miket írtam, kormány váltóst akartam írni bocsi.
2017. aug. 15. 21:27
 3/6 crudy ***** válasza:
Tudtommal nincs is kormanyvalto hetesbol. Vegulis az nem egy sport auto. Nem arra van h 6ezren porgead a motort es ralizz. Ezt a bmwnel is tudjak.
2017. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de arra vagyok kíváncsi hogy abból csak automata váltó van? és azt a kormány mögül lehet kapcsolni?

Mert az ülések között nem nagyon láttam váltót bennük.

2017. aug. 15. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Az E38ból még volt manuális (2001ig gyártott 7er) az utána következő E65(E66,E67,E68 stb) már csak automatikus váltóval volt kapható, és igen, a kormány mögött volt a kar. Az ez után következő hetesek (F01 stb) szintén csak automatikus váltóval voltak kaphatóak, viszont már a középkonzolról vezérelhető, ahogy az új G11 (stb) 7esekben is.
2017. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van bennük lehetőség kormányról is kapcsolni, más kérdés, hogy ezekben már oltári jól programozott a váltó, nem igen lehet rajt javítani a kézi kapcsolgatással.
2017. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!