Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 96 swift 1. 0 kérdés következő...

96 swift 1. 0 kérdés következő az aksi adja a 12.5 v ez ok beindítom rámértem multiméterel össze vissza mér nem marad 13.5 volton generátort cseréltem ugyanez a szitu jók a gyertyák is gyujtókábel is mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és amikor beindítom a zene is szaggat ha leálítom akkor megy rendesen
2017. aug. 16. 17:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Oxidálódott kábel? Test , generátorról jövő kábel.
2017. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem a generátorról jövő kábelt nem láttam rajta semmi oxidálást koroziót a test is szép nem koszos
2017. aug. 16. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a generátor nem új. Lehet hogy a feszültség szabályzó rajta.
2017. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az benne van a generátorba de kimérték az jó
2017. aug. 16. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

De a vezetéket nem csak meg kell nézni hogy nem rozsdás e , hanem átkell nézni, mozgatni. Mert a rozsda ott szokott elő fordulni és problémát okozni ahol oda van fogatva a vázhoz. Szinte csak ott van hiba nála, a csatlakozásnál.

Akkumulátor, öninditó, testkábel lefogatás.

2017. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Attól hogy egy használt generátort kicserélsz egy másik használtra az még nem a tuti javítás. Hiába mérték ki, ha nem megy 13.5 fölé terheletlenül, akkor az kevés.

Amúgy ne csak azt nézd, hogy szép tiszta a kábel, hanem vedd le, és fémtisztára takarítsd meg az érintkező felületeket. Akku mindkét kivezetése, generátor 30-as csatlakozása, motor és kasztni közötti testkábel(ok).

Ha rendesen jár a motor a gyertyákat és a gyujtókábeleket ne piszkáld, azoknak semmi közük a töltéshez.

2017. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!