Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson henger fúrás? Többi lent!

Simson henger fúrás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos, van egy Simson s51 motorom és a napokban szétszedtem a hengert, mert csörgött. Aztán arra gondoltam, hogy kikéne cserélni a felső tűgörgőt hátha az. Még nem cseréltem ki, de még annyi, hogy a hengert érdemes lenne szerintetek furatni? Ugyanis a felső holtpontnál már látszik bizony a kopás. Most még az eredeti dugó van benne azt hiszem 37,98 mm de nem látszik pontosan mert levan kopva. Szerintetek milyen dugót vegyek bele ha furatni kellene?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 16. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy látszik az természetes. Nem biztos az hogy attól az rossz.
2017. aug. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg kell nezni mennyi a gyari tolerancia, ovalitasra, kopasra stb.


En nem ajanlom a furast, hiszen nem edzik vissza a hengerfalat eredeti kemenysegre. Akkor meg elkopik fele vagy negyed ido alatt. Ha le tudod edzetni akkor hajra kulonbej uj javasolt.

2017. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!