Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krossz motorhoz milyen védőfel...

Krossz motorhoz milyen védőfelszerelések kellenek?

Figyelt kérdés

Nem fogok nagyon állatkodni, csak hobbiszintem szeretném csinálni, de azért nem nyugdíjas tempóban mennék :)

Általában mik azok a súlyosabb sérülések, amiket nem lehet védőfelszereléssel kivédeni, és ezek hogy következnek be? Pl. csuklótörés az gyakori?

Nem nagyon szeretném törni a csontjaimat, szóval az elérhető legbiztonságosabb cuccok kellenének.

Terveim szerint maximum a hobbi, és verseny szint között mennék. Mennyiből jönne ki a maximális védelem?


2017. aug. 18. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A krosszozás sem abból áll, hogy töröd-zúzod a csontjaidat. Legfőképpen figyelj oda magadra, de az ördög sosem alszik.

Sisak, motoros kabát(lehetőleg az összes hozzá járó protektorral), motoros nadrág vagy térdvédő, motoros csizma/bakancs.

Ez így, ha nem mindenből a legdrágábbat veszed akkor olyan 100 ezer szerintem jóindulattal.


Maximális védelem nem létezik. Van mindenféle hiperszuper nyakvédő meg ilyenek, ebben már nem vagyok valami jártas.


Nem vagyok egy vad krosszos, inkább lájtosabb endurós, de van krosszos ismerősöm is, aki persze esik rendesen, de még nem tört el semmije. Ki tudja.

2017. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!