Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Köradagoló tömítés-, o-gyűrű-,...

Yepp1999 kérdése:

Köradagoló tömítés-, o-gyűrű-, szimering cseréjéhez kell mérőpados vizsgálat?

Figyelt kérdés
Az alany egy régi lucas köradagoló traktorra.A rotorfejet(nem tudom a pontos magyar névét, ez a német tükörfordítása) nem szedném szét.

2017. aug. 18. 22:28
 1/7 crudy ***** válasza:
Hat. Nem. Vagyis persze kene mert le kene tesztelni de ahol nincs pad de hozzaertes az van ott osszerakjak,beteszik es meglassuk. Ha baj van akkor ujra.
2017. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem teljesen értem miért kell mert állítási lehetőséget nem nagyon látok rajt, max az üzemanyagmennyiségét, de azt nem tekergettem el, a gyári értéknél van.Azért ment a zöld kéz, köszi
2017. aug. 18. 22:32
 3/7 crudy ***** válasza:

Igen a soros meg az eloszto adagolok masak de a padon derul ki minden. Jo e az osszerakas, nem e ereszt a tomites, jo e az uzemanyag mennyiseg. A gyaribealitasnak jonak kell elvileg lennie de van h korrigalni kell szereles utan. Ezert mondom, meg lehet nelkule csinalni.


Koszonom a pacsit.

2017. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már tisztább.
2017. aug. 18. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlott, de nem muszáj.
2017. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat állt az adagoló, szinte kötelező atomjaira szedni, mert ki fogja nyírni a motort első indításnál, meg az akkut, önindítót, stb.

Hacsak nincs kedved körbevontatni a fél megyében az autót, mire kikukázódik az adagoló.

De képes az öreg gázolaj úgy megfogni az elemeket az adagolóban, hogy egyből törik az egész.

Kérdés, mikor üzemelt legutóbb az adagoló.

Amúgy mindent meg kell mérni, meg az állítócsavarok meneteit megszámolni, és úgy össze lehet rakni, pad nélkül is.

Én most szívtam egy Bosch adagolóval, de inkább visszaraktam a régit, mert kezdtem kinyírni az önindítót, meg az akksit.

Valószínű a fejszelepek voltak rosszak nálam, vagy a franc tudja mi.

Meg a bronzpersely is kopott volt, mert félrevitte a szíjat.

2017. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem állt sokat, 1,5 hónapja ment utoljára, csak rendbe lesz téve kicsit a traktor és akkor gondoltam megejtek egy tömítéscserét.Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!