Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajnyomás jelző ezt csinálja,...

Olajnyomás jelző ezt csinálja, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Menet közben kigyulladt az olajnyomás jelző, megálltam, öntöttem bele, mert valóban elég kevés volt benne. (Nívó pálca alsó két rovátka. Elindultam, de a lámpa nem gyulladt ki, csak néha elaludt, max fél percre, majd ujra folyamatosan világított. Néha elkezdett szabálytalanul villogni is. Olajszint rendben van, a motornak nincs szokatlan hangja, a teljesítményen sem vettem észre semmit. A mérő lehet a gond?

2017. aug. 18. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Opel Corsa C (2003) benzin
2017. aug. 18. 22:38
 2/6 crudy ***** válasza:
Nem ismerem a tipus muszerfalat. Lehetseges h kulon mutatja az olajnyomast es az olajszintet?
2017. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy lámpa van rá tudtommal.
2017. aug. 18. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Az olajgomba szokott behalni rajtuk. Filléres tétel, gyorsan ki kell cserélni, mert ha nem szűnik meg a hiba, akkor komolyabb probléma is lehet!
2017. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
közlekedni gondolom nem érdemes vele addig sem. 70 kilométert mentem vele azóta..tudom, nem ajánlatos.
2017. aug. 18. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs nyomásod, akkor hamar megsül úgy a motor, hogy ipari hulladéknak sem jó.Kb. 1 km.

Szóval valószínű gomba lesz, de elég bátorság ilyen állapotban 70km-t elmenni, és elemezgetni a motor hangját.

Én nem mertem volna.

2017. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!