Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyüszögő lengéscsillapító...

Nyüszögő lengéscsillapító meddig bírhatja?

Figyelt kérdés

Édesapám 1-2 évente cserélgeti az autóit... Szerinte csak azért mert költeni nem akar rá, így az átíráson felül tényleg nem költött soha másra az olajcserén kívül.

Most egy 2011es imsigniat vett 230e kmel, Diesel.

A hátul megérezni minden gödröt, ha hupliba megy nyüszög is.

Évi 30-40et megy kb. Aztmondta annak semmi baja kibírja 2 évig.

Így lenne?

Ennyire nem értek hozzá h tudjam mikor járja a végét egy lengéscsillapító és meddig bírja.


Nem a negatív gondolatokra vagyok kíváncsi hanem a tapasztalatokra. Előre is köszönöm.


2017. aug. 19. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírás alapján már 0-ig bírja.Jön majd a tél és akkor még fontosabb az úttartás.A nyáron is fontos ,főleg,ha vontatmány is van.Most már ki is lehetne venni a helyéről,ha nem lenne fontos szerepe a futómű merevítésében.Be tehetne egy darab köracélt is a helyére,ha megoldhatná a le-fel mozgását a futóműben.

Én nem játszom a családom életével,mert az autó úttartása,menet stabilitása jelentősen leromlik.

Apád szerint ez akkor csak dísz.

Legyen szerencsétek.

Én az első olaj szivárgás észlelésekor már cseréltem is őket,mert nem lehetett tudni,hogy mikor mennek teljesen tönkre.

Én használtam már ilyen autót és tapasztaltam már azt,hogyan viselkedik az úton.

Nagyon negatív.

2017. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!