Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen AUTÓRÁDIÓT ajánlotok?

Milyen AUTÓRÁDIÓT ajánlotok?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék a 2007-es VW Polo kocsimba olcsó(max 5 ezer FT), (de nem f#s kínai) autórádiót venni. Természetesen használtan. Nem érdekel hogy régi, retro, csak működjön, ÉS ne kelljen kódot írogatni (pl. a VW Alpha rádió emiatt nem megfelelő) mit ajánlotok?? Jah és még annyi, hogy a kábelek átvariálásával sem szeretnék bajlódni.

2017. aug. 21. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

semmilyet az a legjobb

azt nem lehet kilopni

2017. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

Max 5 ezer forintért....haha....ez jo volt!

Biztos nagyon komoly lehet a kérdésed tekintve hogy ezekbe a pokolba ahogy elnézem gyárilag is valami dupla din-es cucc van...........ez nem 1200-es zsiguli hogy kimegyek a zsibogóba azt veszek bele valami 40eves videoton rádiót 200forintert az első gagyistól.....

2017. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5000ft?? Wtf?!? Annyiért még a gagyi kinai sincs használtan , 25 ezer környéke egy alap de jo rádio ujjonan . Ha 5ezerért lehetne király rádiot venni akkor nem 120ezerért vettem volna pioneer fejegységet ....

Tipik. felfogás fillérért , de jobb ingynen , de a legjobb és legstrapabirobb . A gyári fejegységet emiatt nem adom el mert azért is 10 ezret kináltak hát kössz akkor marad a gyári gps-es 2dines rádio azt be rakom az asszony 4-es golfjába azt abbola gyári kazettásat meg be rakom a garázsba . Ha 5 ezerét talász rádiot kezet csokolok banyek ne legyél el tévedve .

Tudom , tudom jön a le értékelés mert meg mondja az ember hogy aranyat sz.r árán nem kapsz ....

2017. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ennyiért nem kapsz!
2017. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért ne akarj még válogatni is. Bármi ami működik megteszi ennyiért. Jófogáson beírod, hogy autórádió, beállítod max. 5000 Ft-ra, és válogathatsz. Láttam pl. egy LG-t és egy Panasonicot, ami MP3-at is visz már CD-ről, és állítólag mindene működik.
2017. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem egészen lett igazatok. Pár napja vettem egy VW Alpha rádiót, és tökéletes. Kazettalejátszóban akad valami, de mindegy amúgy se akarnék saját zenét hallgatni. Jah és mellékesen hozzáteszem 3000Ft volt.
2017. szept. 2. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírásában írtad, hogy ilyet nem akarsz, de mindegy. Egy ezer éves, kazettás rádió nem is ér többet.
2017. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, de csak akkor nem kellett volna, ha kódot kér. Azonban ehhez valószínűleg hozzápiszkáltak. Az a lényeg nekem, hogy ne kérjen kódot, és jól működjön. Ezt teljesíti is. És nem is néz ki olyan rosszul. :)
2017. szept. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!