Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyar rendőrautók átlagba...

A magyar rendőrautók átlagba konkrétan milyen márkájúak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:

"Átlagba konkrétan milyen márkájúak?" Aha.


Amúgy sokféle van. Skoda, Ford, Opel a leggyakoribb.

Itt nézegethetsz:

[link]

2017. aug. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jóóó,én se vagyok normális hogy ilyenkor írok ki kérdést,szerintem a kereszt és vezetéknevem is összekeverné,de azért köszi a választ:D
2017. aug. 22. 02:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Bács megyében Skoda yeti , ovtavia 1-2 nissan patroll , sok B merci van meg Audi a4-esek

Meg a civil rendőr kocsik vegyesek , opel , ford stb ..

2017. aug. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az megvan hogy csak hazai gyàrral rendelkezô gyàrtòtòl hajlandòak rendôrsègi ès màs àllami autokat venni?

Szembeköpve a közbeszerzèsi törvènyt. A kovetkezo rendorauto adag is A4, merci, octavia, astra es suzuki lesz.

2017. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 crudy ***** válasza:
30%
Illetve gyorben figyel egy-ket tt
2017. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
4: Nagyon helyes, hogy a magyar embereket is foglalkoztató gyártókat támogatják. Nem értem, mi bajod ezzel.
2017. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4: És ez miért baj? Ezzel is ösztönzik a gyártókat, hogy Magyarországon is létesítsenek gyártósorokat. Szerintem te is örülnél neki, ha bejönnének az országba és ezzel is a magyar gazdaságot tömnék meg pénzzel.
2018. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!