Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell az A2-es jogosítvány...

Csabeszkusz99 kérdése:

Mi kell az A2-es jogosítvány megszerzéséhez? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Kb. egy éve szereztem meg B kategóriás jogosítványomat. Arra vagyok kíváncsi, hogyha most le szeretném tenni az A2-est, akkor újra le kell tennem az EÜ vizsgát és a KRESSZ vizsgát is? Ja és hogy kb. mennyibe kerül a teljes tanfolyam elvégzése?

2017. aug. 22. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az árak iskolábként eltérnek kb. 100-120 körül van. A kreszt megkérdeztem az oktatómat mikor csináltam a B kategóriát (1éve)azt mondta nem kell ujra vizsgázni 2 évig.
2017. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más a motoros és az autós kresz, meg kell csinálni újra, tök mindegy, hogy mikor csináltad.

Az autós iskolák oldalán pedig elég szép nagy táblázatok vannak, hogy mikor milyen kedvezmény lehet, de ezek csak a motoros kategóriák (és A1) esetén vannak.


A2-höz, ha csak B-d van, újra kell az EÜ kivételével csinálni mindent.

2017. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!