Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó 1-1.5millioig?...

Első autó 1-1.5millioig? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok első autó vásárlása elött állok és nem tudok dönteni , hogy melyik lenne a jobb .

1-1.5millio forint közt szánok csak az autóta ebben nincs benne az át irás , stb...

A kritérium , hogy kombit szeretnék , 4 elektroms ablak és klima minimum .

Mivel kevesst mennék városon kívül így csak benzines ami szóba jöhetne 1.8 és 3.0 közti benzines kombik . Manuális váltóval , minimum 2002 vagy fiatalabb ki adású .

Ami fix hogy a vw konszernen bellülinek kellene lennie . Kombi de ugyanakkor valamennykre komoly és kicsit fiatalos már amennyire lehet egy 24 éves férfit fiatalosnak mondani ...

Csak értelmes válaszokat szeretnék, előrre is köszönöm mindenkinek a válaszát .



2017. aug. 23. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Octavia 1,8T. Amúgy városon belül értelmetlen ekkora motor.
2017. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos eléggé beszűkítetted a választékot, és jól beirányoztad magad, hogy beruházol egy majd 15 éves lerúgott újkorában drága nagy kocsira. Ez jó kezdés ha a szopórollert csapágyasra akarod hajtani :)

Leszűkítetted a kört Octavia RS-re:) amit meg suhancok előtted már széttalpaltak.

2017. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ki mondottan octavia rs-re gondoltam van pl audi a6 , audi a4 , passat , golf , stb... túl nagy a választék ....
2017. aug. 24. 08:05
 4/8 Németh János 2 ***** válasza:
Audi A4 ami szerintem a jó választás vagy ha nagyobbra vágysz akkor A6, vw konszernen belül szerintem ezek a jobbak!
2017. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sima egyszerű Audi A4. Nem kell több 😉
2017. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elég kicsi a kínálat benzines kombiból (főleg az itt javasolt Audikból) VW konszernen belül + nem is a jó benzin motorjaikról híresek.Toyota Avensis , Ford Focus/Mondeo ,Mazda 6 (ennél a rozsdára nagyon figyelni kell) , Mitsubishi Lancer , ezeket érdemes megnézni.
2017. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ford nem a vilàgom , az àzsiai verdàk meg nekem nem annyira tetszenek egyedül a 2004 körüli honda accord kombi tetszik , de abbol jo turbo benzinest nem talàltam . Na meg a vw konszernen bellüli gépek nekem közelebb àllnak a szìvemhez .

Dìzelt nem akarok mivel nem mennék napi 100+ km-t meg alapol a traktor nem az én stìlusom valahogy a benzines jobban illik hozzàm .

Audi A6-osban ebben a kategoriàban csak a régi c5 kasznisakat talàltam amikkel különösebb gond nincs is csak , hogy szívó motorral van ami ebbe az àr résben van .

Jogsit dìzelen csinàltam , nagyon utàltam a kocsit pedig egy fél éves 2.0dízel mazda volt , csalàdban benzines kocsi van és volt is mindig és jobban is illik hozzàm a benzines . Engem a turbos benzines vw konszern kombikro nehéz le beszélni , csak a baki , hogy van vállaszték ebben az àrban bőven .

2017. okt. 3. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy turbós is legyen! Akkor tényleg nem sok a választék. A VW csoport egyetlen tisztességes turbós motorja az 1.8T volt. TFSI-ket kerülném, sok velük a probléma. Kombi kell, de nem írtad, hogy a csomagtartó mérete, vagy a kinézete miatt. Az Audik életmód kombik, ne vedd komolyan a rakterüket. A Honda 2.0 benzinese szuper motor, erős és megbízható. Abból a kombi is méretes, sőt, van 2.4-es motorral is. Az 190 lóerő, erősebb, mint a VW turbósainak nagyrésze. De ha VW konszern turbó benzin kombi, akkor Passat.
2017. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!