Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék vásárolni újonnan...

Szeretnék vásárolni újonnan egy 125 köbcentis motort, szerintetek a KTM Duke 125 ABS megfelelő?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam másik típusokban is, de nekem a supermotok és az túrás-sportosabb mint például a duke tetszenek, szerintetek ebben a kategóriában van-e jobb?

2017. aug. 23. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Újonnan megéri, én 5 éve vettem szintèn újonnan. 30ezer km után a kopó alkatrészeken kívül nem volt baj vele. Nem egy erőgép azt meg kell hagyni , de kinek mi kell. Szerintem jó döntés , én nem bántam meg
2017. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában a KTM a legjobb esélyed szerintem, esetleg endurokat találhatsz ilyen kategóriában még pl Husqvarnát. Az YBR 125 meg a Grom 125 naked motorok, inkább azokat gyártják ilyen méretre. Aprilia Tuono még játszhat esetleg.


De ha később is szeretnél majd motorozni, nem biztos, hogy újonnan vennék egy 125-öst. Ha mostanában csinálsz majd A2-t és ráülsz egy nagyobb motorra, hamar kinövöd majd a kicsit, és sokat vesztesz így rajta. Szóval tényleg évekre és sok tízezer kilométerre tervezz egy új 125-össel, hogy ne bukj sokat!

2017. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó választ!
2017. aug. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!