Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az 50 ccm-is motoromba...

Ha az 50 ccm-is motoromba veszek egy 100-as hengert észreveszik a rendőrök?

Figyelt kérdés
Szóval feltűnő lenne? (és igen van hozzá 100-as)

2017. aug. 24. 13:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
értenek hozzá egyáltalán?
2017. aug. 24. 13:57
 2/12 .,,.,,.,, ***** válasza:
70-es hengert tegyél rá, mert amúgy hamar tönkre fog menni. Ha mindenképpen 100 cm³-t akarsz akkor cseréld ki az egész motort. A kérdésre válaszolva, szerintem nem fogja észrevenni, csak ha látsz egy trafipaxot akkor lassítani kell mert azért biztos meg fog állítani ha rendszám nélkül száguldozol.
2017. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a pedálos steyr-puch-mopedemmel mentem 80 felett egy picivel, és nem vettem észre, hogy mögöttem a yard.

bünti lett belőle.

előbb-utóbb úgyis bukta lesz a 100-as hengerrel, mert nyélgázzal mész ..

2017. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem írod rá nem szúrja ki.

Egyébként egy 50-es gilera is megy 90-et úgyhogy a traffipaxot nyugodtan kakáld le😀

2017. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es miért megy hamar tönkre?
2017. aug. 24. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Észreveszik, de csak akkor szólnak érte, ha ez van kiadva parancsba, illetve, ha balesetezel.
2017. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 D. Brasco ***** válasza:
86%
Továbbra is ritka szanalmasnak tartom aznilyen kérdéseinek hogy minden kérdező a rendoroktol parazik....pedig hidd el az lesz a legkisebb gondod.......a nagyobb probléma ha baleset áldozata leszel,vagy ami még jobb ha te okozol!!
2017. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

A rendőrök többsége - a közhiedelemmel ellentétben - nem hülye, a motorosok meg pláne. Viszont az esetek nagy részében le fogják szarni, ahogy egy csomó kisebb kihágást is.


Kivéve, ha épp ki van adva napi parancsba, hogy javítani kell a statisztikát, vagy épp az adott témába vágó akció van. Ezzel az a gáz, hogy lehet, hogy hajtod másfél évig, aztán egyszer csak hopp, kiintenek és szevasz.


De ne ettől félj, mert ez lófax lesz ahhoz képest, amivel akkor szembesülsz, ha baleset részese leszel - akár vétlen félként is.


Mivel a járműved nem felel meg az előírásoknak, nem vehetett volna részt a forgalomban, továbbá 50-esre kötöttél biztosítást, de nagymotort vezettél, tehát nincs érvényes felelősségbiztosításod. Ez azt jelenti, hogy ha a kopasz cigány a fóliázott negyvenmillás merdzsóval nem adja meg neked az elsőbbséget és elcsap, akkor azon felül, hogy életed végéig kerekesszékből élvezed az életet, még a kocsiban keletkezett kárt is te fogod fizetni - vagy anyádék.


De még ha ez el is marad, jár bónuszként a büntetett előélet (rabosítás, priusz, nuku erkölcsi bizonyítvány) az okirathamisításért, plusz kis ez-az a jogosulatlan járművezetésért és a biztosítási csalásért. De ez már tényleg csak aprópénz.

2017. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen felvázoltad majdnem a legrosszabbat ami történhet:D Egyébként igazad van
2017. aug. 24. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért vázoltam fel, mert ezt kell mérlegelni.
2017. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!