Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a kismotorom baja?

Mi lehet a kismotorom baja?

Figyelt kérdés

Egy 50 ccm kínai kismotorról van szó. Gázadásra nem pörög ki, csak puffog. A gyertyája teljesen fekete. A súbertűn már az összes állást kipróbáltam, a karburátort is megpróbáltam beállítani mindegyik állásánál, de semmi sem változott, mindig ugyanezt csinálta. A gyújtása CDI. Esetleg annak az elektronikája mehetett tönkre?

[link]



2017. aug. 25. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hallom, hogy kihagyna a gyújtás. Sőt, CDI egységeknél megy rendesen, aztán ha romlik általában rövid idő alatt egyáltalán nem lesz szikra...


Ez szvsz rosszul beállított karburátor. Ha magad nem tudod megcsinálni, akkor vidd el olyanhoz aki meg tudja.

(És mivel a leírásod alapján nem tudod a karburátor melyik része mire való, ezért nem is ajánlanám az otthon kísérletezést. Persze ha meg akarod tanulni, akkor itt a remek alkalom, igaz kellene pár adat az adott géphez/karbihoz, pl. úszószint.)

2017. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl magas úszószint is okozhatja a problémát?
2017. aug. 25. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Vagy lyukas úszó. Vagy rossz tűszelep.

Ezek mind azt okozzák, hogy több benzin jut be, ami magyarázat lehet a fekete gyertyára.

2017. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!