Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Golf 4/ Bora alá 17 vagy...

Vw Golf 4/ Bora alá 17 vagy 18" felni?

Figyelt kérdés

Melyikért nem fognak szólni műszakin vagy egy útszéli igazoltatàsnàl?

Lesz sportfutómű is, de csak egy szolid 40mm es fix futómű hozzà való gàtlókkal és azt szeretném a firgalmiba is beiratni. Érdemes/ be kellene iratni a 18 as felnit is vagy inkàbb a 17" al szemezzek, mert a 18" túl nagy?



#ültetés #ültetőrugó #Toledo #Bora #Octavia #Leon #alufelni #sport futómű #legàlis tuning VW Golf
2017. aug. 26. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

"Lesz sportfutómű is, de csak egy szolid 40mm es fix futómű hozzà való gàtlókkal és azt szeretném a firgalmiba is beiratni. " Hát hajrá, nem lesz egyszerű.

Gyárilag volt 17 és 18" is a golf4 alatt így azt felesleges, esetleg akkor ha "túl" széles.

2017. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annak a résznek utànajàrtam annyira nem veszélyes a történet. Eredetileg Airride-ot akartam, na az nagyon maceràs, màr ha egyàltalàn meg is valósìtható!
2017. aug. 26. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
RICER...
2017. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemértem,hogy miért kell így elrontani egy autót ekkora felnivel meg sportfutóművel. Inkább a 17-essel szemezgess.
2017. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van aki 20" felnit rak alà àllitható futóművel ez azért jóval szolidabb
2017. szept. 8. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!