Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra vagy vw. Golf 4 es...

Opel astra vagy vw. Golf 4 es jobb első autónak?

Figyelt kérdés
Lassan meglesz a jogsi, de nem tudom eldönteni hogy Opelt vegyek vagy golf 4 est. Szerintetek melyik a jobb autó és miért? Opelból egy astra g 2001 es, 1.4 es modellt, golfból 1.6 1999 es évjáratút néztem ki. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 27. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó kocsi, bár ilyen korban már bármi megtörténhet. Válaszd azt, amelyik jobb állapotban van, és amelyik jobban tetszik.
2017. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

A focus MK1-et sem hagynám ki a helyedben a listámról. Motorikusan jobb, a másik kettőnél olajcserekor elég lenne szűrőt cserélni... de az gányolás.

Nekem az 1.6 sr golfom pályán 500 km alatt megevett 1 liter olajt, vegyesen használva 1000 km/ 1 liter és nem füstölt! Az opel hasonlóan iszákos, de ezt leszámítva jó.

Ha a 16v-s 1.6 golfot veszed az még átlag 2 literrel többet fog enni és sokkal megbízhatatlanabb mint a 8v.

2017. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Opel.
2017. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
vw szerintem jobb,bár én nekem is 4-es golf volt az első kocsim(1.8 20v 1998),és sokszor cserben hagyott,de valószinű azért mert szét volt már fingatva,utána vettem egy 1.4 16v-t az már jó volt sosem hagyott cserben,de az 1.6 sr se volt rossz motor elvileg,g astrat azért fikázom,mert három is volt belőle,de egyik se vált be,illetve a vw szerintem kényelmesebb volt,szebben csukódott az ajtaja,jók voltak az ülései,nekem az egész jobban tetszett valahogy,bár ez ízlés kérdése.
2017. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!