Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a motorokról illetve tudtok-e jobbat A2 jogsihoz?

Figyelt kérdés
Szóval A2 es jogosítványhoz nézek motort és eddig 2 motor nyerte el tetszésemet. az egyik egy Benelli TRK 502 (ez a legtetszetősebb motor számomra), a másik egy Honda CB500. Viszont a Benellihez szerintem nem vagyok elég magas (174cm). Szerintetek melyiket érné meg venni illetve melyik a jobb?

2017. aug. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 174centivel biztos, hogy elég a magasságod, 800mm az ülésmagasság a Benellin, le kell hogy érjen telitalppal a lábad. Én a Benellit vinném, nagyon jól felszerelt gép, jó futóművel, és nagy tankkal, meg jól is néz ki. A Honda fürgébb és jobb a féke.
2017. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi

Igen nekem is a Benelli tetszik jobban, egyedül azért aggódok mert elvileg 100 as tempó fölött nagyon ráz a motor

2017. aug. 28. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni mennyire zavar téged. Nézd meg akkor a Honda CB500X-et és a Honda NC700-at. Én az NC700-at vinném, az mindegyiknél jobb moci.
2017. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!