Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összegyűjtöttem 18 büntetőpont...

Összegyűjtöttem 18 büntetőpontot. Mit tehetek most?

Figyelt kérdés

Hello


18 éves korom óta van jogosítványom, most 28 éves vagyok. Kőbánya alsón a putriban lakom, ahol a rendőrök folyamatosan köröznek. Munkám szerint futár vagyok és sokszor szállítok itt ki kaját. Az elmúlt 3 hónapban 18 pontot gyűjtöttem össze abból, hogy nem volt bekötve a biztonságiövem. Próbálok odafigyelni, de van úgy, hogy két cím egy háztömbnyire van egymástól és a kettő között bizony nem kötöm be magam. 2 alkalom kívételével mindig ugyanaz a rendőr büntetett meg. Ma még viccesen hozzá is tette, hogy így el fogom veszíteni a jogsimat, de itthon összeszámoltam a pontjaimat, és jogilag már el is veszítettem.. Mit tehetek most? El fogják venni? Most születik gyerekem, el akarok innen költözni, ha elveszik a jogsim elveszítem a munkám, a csekkeket is szomorúan fizetem be, mert most nem erre szánnám a pénzem, TUDOM, akkor kössem be magam, hibáztam. Ha tudtok, kérlek segitsetek. Mit tehetek most?


2017. aug. 28. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Három hónap alatt? Az durva. Képzésen való részvétellel csökkenthetted volna a gyűlő pontjaidat, most viszont már lehet, hogy nincs mit tenni. Kicsit korábban kellett volna gondolkozni.
2017. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

3 pont/ alkalom

így jártál

Vidd be az okmányirodába a jogsid és add le

2017. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. aug. 28. 17:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom kihült volna a pizza +5 mp-től :D
2017. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hívd föl a Mozaik utcai utánképzési osztályát és ott érdeklődj a lehetőségeidről. Bár sok jóra ne számíts. Aki ennyire nem képes betartani a szabályokat, azt mindenképpen utánképzésre kötelezik és pszichológus is vizsgálja az alkalmasságát.
2017. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló, vártad, hogy a első bunkó hozzászólásod után, nem reagáltam én is hasonlóan és nem kezdtünk anyázni egymásnak? Megköszöntem (nem létező) segítséged, mit szeretnél még? Neked ettől mivel jobb?
2017. aug. 28. 18:11
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, ez legalább támpont. Szívesen megyek az utánképzésre, eddig nem tudtam, hogy létezik, már ezért is hasznos volt a hozzászólasod. Alkalmassági vizsgát nem rég tettem, munkahelyemen évente kötelező. Egyetlen szabályt nem tartok be, nem szabályokat. Az 5-ször ugyanott (egyébként parkolás közben) levillogó rendőr régi haragosom. Köszönöm válaszodat


Egyébként 3 hibapontom 30 nap múlva evülne el

2017. aug. 28. 18:14
 8/13 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló az nem én vagyok :)igen 74% ő is



#harmadik voltam.

2017. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Őőő kövezzetek.meg, de szerintem van más munka is a futárkodáson kivül is....
2017. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ide milyen emberek írnak? Kiírtam a kérdésem egy másik hasonló fórumra is és csak segítő válaszok érkeztek, valaki már félig meg is oldotta a problémámat, pedig este 7 óra elmúlt, az ügyfélkapuk nem is működnek ilyen későn. Vad idegen ember segített 20 perc alatt, érdektelenül. Ti is vad idegenek vagytok, az igaz, de nyomorék voltál, így jártál, előbb kellett volna gondolkozni, mit sírsz nem csak futár munka van, csak ilyeneket írtatok. A kérdésre amúgy senki nem is válaszolt. Nem értem ezt az oldalt. Szép estét mindenkinek
2017. aug. 28. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!