Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rövid távra turbó dízelt?

Rövid távra turbó dízelt?

Figyelt kérdés
Napi bejárásra kellene egy régi dízel ! Napi 10 km lenne a táv, céges kocsi nincs, teherautó sofőr vagyok szval sok cuccot kell cipelni, ezért kell kocsi! dízelt szeretnék kérdés melyik lenne a jobb amelyik elviseli a rövid távot TD, TDI, SDI ??
2017. aug. 28. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Napi 10 kilométerre ne vegyél dízelt! A legegyszerűbb benzinest vedd!
2017. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Egyik sem , folyamatos 100 km napi minimum amire a személy dízel hatékony . A használtak kockázatosak , az öregek a koruk miatt az újak a bonyolítottságuk meg a hajszolásuk végett .Dicsérik a saját dízelt amíg be nem áll valami bennük ami cseréje egy vagyon . Arról nem tesznek említést .
2017. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez felér az öngyilkossággal. Megölöd a motort a kicsi távokkal, be sem tud melegedni. Dízel felejtős ilyen távokra, de te tudod.
2017. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
kb. mindegy, csak ne részecskeszűrőset. még esetleg ha szívó lenne, de ugye a kérdés másról szól.
2017. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Semmi baja nem lesz a dízelnek sem. Én valami 1.9 TDI-t vennék, Audi, VW, Skoda, teljesen mindegy.
2017. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár turbó dízelt kérdezel, de ott volt az SDI is. Az jó lehet, ha mindenképpen dízelt szeretnél. Ha nincs rá különösebb ok, akkor tényleg jobb a benzines.
2017. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az SDI-ben nincs turbó, így ezt venném: nem egy rakéta, de erre a célra jó (VW Polo Classic Vario/SEAT testvérmodell; régi VW Caddy=SEAT testvérmodell).
2017. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Na, csak, hogy tisztán lássatok.

sofőr a kérdező, "ingyen" utazna, üzemanyagra nem kell költeni. Innentől kezdve meg mindegy.

Nekem volt 1.9 TDI-m, jártam vele 15 km-re dolgozni nagyrészt város, agglomerációs utakon. még a legnagyobb hidegben is 8-10 km alatt bemelegedett. Soha semmi baja nem volt emiatt.

2017. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Az utolsó értette meg a kérdést.

Én a helyedben egy szivó dizel Partnert vennék. Igénytelen , a világból kimegy , nyűhetetlen és nagyon nagy hely van benne.

2017. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a #8-as értette meg a kérdést, de abban nem tudok igazat adni, hogy "üzemanyagra nem kell költeni", így innentől kezdve mindegy. Egy autónál, főleg ilyen kevés km-nél az üzemanyag a legkisebb költség. Alkatrész, szervizelés költségeit ki viseli? Na, innentől kezdve viszont már nagyon nem mindegy...
2017. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!