Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 quattro vagy Mercedes...

Audi A5 quattro vagy Mercedes E350 coupe?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok és miért?

Én személy előnynek tartom az összkerékhajtást, de vhogy belül mégsem egy Mercedes. De úgy műszakilag vélemény nem a külsővel kapcsolatos érdekelne.



2017. aug. 28. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
S5 vagy rs5-ot vennek.
2017. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért az E osztály feljebb van pozícionálva szerintem, mint az A5. Ha műszakilag nézem akkor A5, megjelenésre szintén A5, feltételezem árban is messze jobb az A5.
2017. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a Mercinél az E Coupénak csak a neve E, igazából a C osztály alapjaira készült coupé, az Audi A5 közvetlen ellenfele.

Én Audi párti vagyok mindenféle szempontból, így nálam nem kérdés a dolog. Főleg, hogy az A5 a kedvenc autóm, nem véletlenül. Amúgy is, a trióból az Audi fenntartása a legolcsóbb, és a legmegbízhatóbb is. Belső ergonómiára pedig az Audi veri a Mercit és BMW-t is, ezt nem én mondom, hanem sokat látott újságírók. Szóval na.

2017. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!