Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri új francia autót venni?

Megéri új francia autót venni?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy szerintetek meg e éri új francia autót vásárolni. Sok jót nem halottam a francia autókról eddig. De van aki nagyon dicséri a francia kocsikat. Mennyire megbizható autók?

2017. aug. 29. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Új autóval jó pár évig nem lesz problémád, ugyanis garanciális. Bármi baj van velük, javítják. 3 éves kora után meg eladod és veszel egy újat megint. Sokan ezt csinálják, akik megtehetik.
2017. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak hogy én ha venném akkor hosszabb időre.
2017. aug. 29. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:

abból kell kiindulni, hogy eddig minden francia autót eladtak..több millió ember ennyire hülye nem lehet. Ez azt bizonyítja, hogy jók.

Megérni egyik autó sem éri meg ha csak családi kedvencnek veszed.


A francia autók megbízhatóságáról egy olyan szervizt kérdezz, amilyen márkát vennél.


Kényelem szempontjából a franciák verhetetlenek.

2017. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened akkor, hogy megéri-e vagy sem, később kell-e majd vele szervízbe futkosnod a kötelező cseréken kívül. De igazából a használat határozza meg, hogy jó befektetést csináltál vagy sem.
2017. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Használni használnám bőven. Évente 20-25 000 km-t járnék vele. Természetesen kímélném.
2017. aug. 29. 10:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Akár kíméled akár nem, új autót venni NEM éri meg mert sokat buksz.

Minél drágább annál többet buksz.

Pl. ismerős vett 25 millióért audit, 4 éves korára 10 milliót bukott az árán!

Másik ismerős 6 millióért seat leon-t, most jó ha el tudja adni 4-ért...


Francia autók olcsók (nem véletlenül), így ott annyira nem buksz, de mindenféleképpen buksz :)

Az meg, hogy Neked milyen kell azt Te döntöd el, egy pár milliós francia kocsi is lehet jó évekig és egy 20 milliós merci is tönkre mehet 2 év alatt, ezt nem lehet már manapság előre tudni.

Már vége annak a korszaknak amikor az autókat 15-20 vagy 20+ évre gyártották; most a cél az 6-7 év, utána sorban jönnek ki a hibáik általában :)


(saját vélemény: én tuti nem vennék semmilyen új autót, nem érezném benne azt, hogy kivisz a világból mert van bennük 128 alkatrész ami megadhatja magát, helyette van egy 25 éves öreg dízel kocsim rengeteg kilóméterrel, de ott a hibalehetőség gyakorlatilag 0 és nekem ez a fontos!)

2017. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen autót nem "éri meg" venni. Az autóstársadalom az állam legjobban tejelő fejőstehene. De ha mindenképp kell egy vas alád, akkor 3-4 éveset vegyél, és 6-8 éves korban cseréld le. Így buksz rajta a legkevesebbet.
2017. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is akartam új kocsit. De van egy ismerösöm aki nagyon jó áron tudott nekem intézni egy új peugeot-ot, plusz 4 év garancia.
2017. aug. 30. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:

plusz 4 év garancia.

---

Neked meg mínusz 10 év az életedből.

2017. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne -10 év az életemből? Tisztában vagyok vele hogy vesztek rajta. De nem akarom el adni. Ha veszek egy használt kocsit abba is bele kell ölnöm egy csomó pénzt...
2017. aug. 31. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!