Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okmány kérelemmel vezethetek?...

Okmány kérelemmel vezethetek? (Első jogsim) 18/f

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég vizsgáztam le. Már voltam az okmányirodában a jogsim kiállítás alatt van, azonban nem kaphatok ideglenes jogosítványt, mivel ez az első. Kaptam a fényképemmel és adataimmal, jogsi érvényességi idővel (stb..) ellátott papírt, aminek Okmány kérelem a neve. Ezzel vezethetek vagy ugyan úgy megbüntet a rendőr?
2017. aug. 29. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vezethetsz, ugyanolyan okból, ahogy ideiglenes jogosítványt sem kaphatsz.

Ha a rendőr megállít és csak ezt tudod felmutatni, annak büntetés hivatalosan a vége.


A következő kérdésednél, mármint hogy mennyi időn belül jön meg a jogsi, kérlek használd a keresőt - ezt az okmánykérelmes kérdést is hetente megkérdezi valaki.

2017. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor jól sejtettem! :( A jogsim tudom mikor jön meg, hétfőn van okmányszállítás vagy szerdán, tehát mondták hogy legkésőbb szerdán átvehetem szerencsére. Egyrészt várom már, másrészt hogy dolgozom és minél előbb szükségem lenne rá. De így akkor nem indulok útnak, marad a Volán. :D
2017. aug. 29. 16:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Rá "gugliztam" (pontosan ezt a kérdést írtam be), és semmit nem dobott ki nekem erre kereső. Lehet én fogalmaztam meg rosszul a kérdést, de nem talált kielégítő választ. Nyugodtan jelentheted.
2017. aug. 29. 17:06
 4/7 A kérdező kommentje:

ÉS mielőtt fröcsögnél itt a kereső link is: [link]


Ha Jól megnézed és felkaptad a szemöveged, láthatod hogy csak 1 kérdés van ami 2013-ban íródott. Gondoltam lehet azóta történt már jogszabály változás, vagy módisítás, ezért tettem fel a kérdést!

2017. aug. 29. 17:08
 5/7 nemcso ***** válasza:
Nincs változás, azzal a papírral nem vezethetsz.
2017. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fröcsögni? Olyan szépen írtam, olyan udvariasan, ahogy csak kifért a billentyűzetből. Lehetett volna a szokásos hangnemben is, akkor már jelentetted volna a választ kb...


De még egy tipp, ha már a keresésnél tartunk: nem komplett egész kérdést kell beírni, hanem a fontos szavakat. És a Google nagyon szépen tud szűrni adott oldalra a "site:" kifejezés után az oldal címét megadva.


[link]

2017. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Van egyszerűbb is, de a kérdés kiírása előtt az oldal figyelmeztet is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vezethetek+..

2017. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!