Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 195/55/R15-ös kerekek vannak...

JoOnny kérdése:

195/55/R15-ös kerekek vannak a kocsim alatt. Szeretnék venni egy kompatibilis mankókereket. Mekkora kereket és hozzá milyen gumit vegyek rá?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
195/55/R15-t
2017. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:

Szerintem jobban járnál egy teljes értékű pótkerékkel.


/tudom, hogy nem ez volt a kérdés, és nem is nem fontos elfogadni, de....../

2017. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy normális méretűt kell venni.

Nincs annál szörnyűbb mint amikor mennek ezzel a vacak valamivel 40-nel.

2017. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni. Az enyém gyárilag 15-ös kerékkel jött ki, kisebb nem megy fel a fék miatt, tehát 15ös a pótkerék is. Nem tudjuk hogy neked mi fér fel, de egy gyári lemezzel tuti nem nyúlsz mellé
2017. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Helyhiány miatt mankókereket vennék. Eredetileg 14-es a gyári méret, csak 15-ös szettem van fenn helyette. Az érdekelne, hogy egy 15-ös mankókerékre milyen magas gumi kell, hogy egy szintben maradjak a 195/55/R15ös jelenlegi gumiméretemmel? Esetleg vegyek 16-os mankókereket, csak alacsonyabb gumival? Hogy lenne biztonságosabb?
2017. szept. 1. 08:26
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Két méret kell, hogy egyezzen.

A felni felfogatása(hogy egyáltalán föl tudd szerelni) és a teljes kerék magassága(hogy ne billegjen az autó)

A gumi/felni szélessége -eseteben a keskenység- már csak Te ízlésedtől, és a pótkerék helyétől függ.

2017. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy ugysem jársz azzal, gondolom én! az első gumisig meg kibirja bármekkora méretűvel. nekem is 15 ös kerék van fent és a pótkerekem 13as és semmi gond nem volt vele eddig
2017. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!