Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen drága fentartani egy...

Milyen drága fentartani egy Mazda 3, benzines autót? Drága mulattság?

Figyelt kérdés

gondolkoztam ezen a kocsin, persze csak használtan tudnék hozzá jutni. A biztonsgá rendszere (nekem) remek az árához képest (ASR, ESP, menet stabilizátor, esetleg tolató radar is, riasztó) a kinézete is nagyon szép.

Viszont...

Dízlesben nem bízok, csak a benzines jöhet szóba. Halottam, ogy szinte mindegyik alváza rohad, szervizelés minden drága (szüleimnek volt régen Mazdája, nagyon sok vagyont elvitt) manapság is :o

Kinekmi számít drágának, egyéni, nekem a pénztárcám nem sok, havi 100ezer forinttal tudok gazdálkodni.


2017. aug. 31. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Lakatos munkákra fogsz sokat költeni sajnos. Vagy ha sikerül egy korrózió menteset kifogni azt azonnal el kell vinni oda ahol egy jó adag alvázvédőt kennek alá.

Dízel mazda egyébként sem egy életbiztosítás, egy 1.6 benzin bőven elég ebbe a kis autóba.

2017. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!