Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogo vezetesehez kell a jo...

Robogo vezetesehez kell a jo fizikai allapot? Pl. Hogy a piros lampanal tudjak vele allni?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es vekony testalkatu 44 kg.
2017. szept. 1. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2017. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kell terminátornak lenni, a robogó az pont azért ilyen, hogy például te is gond nélkül örülhess neki.
2017. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ertem

masik kerdesem, hogy a parkolasnal hogyan biztositod a robogot? hogy ne lopjak el.

peldaul egy plaza parkolojaban

2017. szept. 1. 12:36
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá fizikai erő, egy gyerek is megbírkózik vele.


Kikötöd valamihez (lehetőleg olyanhoz, ami le van betonozva) egy olyan láccal, amihez már komoly szerszám kell, hogy elvágják. Az ilyen bizbasz bringaláncok nem érnek semmit, egy fogóval elcsípik 1 mp alatt. Plusz a tárcsazár is nagyon jó.

2017. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Esetleg kormányzár?
2017. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lánc + jó minőségű lakat...

nem árusoknál vett 500 forintos mert arra ha rávernek egyet egy 200grammos kis kalapáccsal már 6 felé törik :)


Gerinclakatot ne, számzárasat se.

Én bármilyen számzárasat kinyitok 30 másodperc alatt...

egy gyakorlott tolvajnak 10-15 sec

2017. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél Te mindenáron robogózni?

Kérlek áruld el.

2017. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Fizikai erő tempósabb kanyarodáshoz kell motoron, álláshoz és lassú tempóhoz nem. Lényeg, hogy egyensúlyban tartsad a motort, akkor a súly alattad van és nem kell megtartani. Persze, ha elborulsz vele, lehet nem tudod felemelni (bár kis robogónál nem jelenthet ez sem problémát).


Parkolásnál rakjad rá a kormányzárt (ez gyárilag van benne) és láncold le valamihez.

2017. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért írtak az előttem szólók hülyeséget rendesen.



A pirosnál megálláshoz pont nem, de a robogóhoz is kell fizikum. 44 kilós nőként ne vegyél teher/túra robogót, egyszerűen túl nagy. 120 kilót nem tudsz sztenderre állítani és megfogni ha borul.


Zip, Dio, Jog, Vino, ezek mind könnyűek (75 kiló alatt) így te is feltudod húzni sztenderre és feltudod állítani ha eldől, vagy megfogni dőlés közben.


Zárás: Tárcsa zár, valami erős és márkás lánc (Abus, Kyriptonite, Oxford, Citadel), kormány zár meg van. A láncal még arra kell figyelni hogy ne lógjon a földre vagy olyan felületre ahol a vágót megtámaszthatják. 90 centisnél hosszabbat szerintem nem érdemes venni.

2017. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ha neked erő kell a standarre rakashoz akkor valamit nagyon nem értesz. Minden motort gyakorlatilag nulla erővel lehet a megfelelő technikával standarre rakni. Vagy szerinted a 200 kilós motorokat erőből húzzák standerre?

A dobogón konkrétan két kézzel megfogom a kormányt ( sem emelni sem erolkodnobnem kell) és ralepsz jobb lábbal a standerre. És már fel is állt, semmi erő nem kell hozzá. És ez igaz egy burgmanra is.

2017. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!