Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban, vagy Magyarors...

Németországban, vagy Magyarországon érdemes autót venni?

Figyelt kérdés
Magyar használatra
2017. szept. 2. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

igazából nem az országtól függ, hanem attól, hogy mi a célod vele.

ha csak bele akarsz ülni, és menni, akkor olyan közeli ismerőstől kell venned, akiben megbízol, és teljeskörűen tud az autó előéletéről tájékoztatni.


én itthon vettem egy kereskedőtől(olyan magánnepper jellegű, aki az otthonában fogad és "sajátjaként" beszél az autóról...) egy külföldit, és állítom, hogy legalább egy 5-600ezer Ft-ot nyert rajtam(1,6 millió volt az ára), most pedig én tartok ott, hogy 2 hete van szervízben, és egy szép 5-600ezres számla lesz a vége a javításnak.


egy márkatársam meg kiment személyesen németországba, megvette 4000 euro-ért, az sem volt tökéletes, meg volt húzva itt-ott, már ő is 2 milliónál jár az összegnél, csak ő nem elsősorban a javításokra költötte annak a pénznek a nagy részét, hanem fejlesztésekre, extrák beszerelésébe...szóval nem mind1.

2017. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%
Ahol jobbat / olcsóbbat találsz. Jó lenne tudni, hogy milyen kategória érdekel, a legtöbb autónál már nem éri meg vesződni a kinti vásárlással (magánszemélyként). Ha valami ritka modell érdekel, akkor jobb Németország, mert sokkal nagyobb a piac.
2017. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!