Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Swift a szebb? A...

Melyik Swift a szebb? A 2005-ös vagy a 2010-es?

Figyelt kérdés
Esetleg a legújabb?

2017. szept. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Laikusként (sosem volt Swiftem) a 2005-ös és 2010-es modellek között első ránézésre nem sok különbség tűnik fel. Nekem nagyjából ugyan az az autó.

A legújabból pont pénteken állt egy példány előttem a piros lámpánál. Meg is néztem jól.

A forma nagyjából ugyan az, de az elejét, hátulját átdolgozták. Kapott egy fészliftet. A belteret, technikát modernizálták. Nekem a Swiftek közül ez tetszik legjobban. Városba, szaladgálós autónak egy benzines motorral teljesen jó lehet.

2017. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valoban nagyon hasonlo a 2005os es a 20!0es de nem ugyanaz. A 2005osnek volt egy faceliftje 2008ban. Cikkekben irtak is h lehet h elso ranezesre ugyanolyan, de megsem ugyanaz, mert teljesen at lett tervezve.

Ugye sikeres volt igy gondolom nem akartak tulsagosan hozza nyulni. Ahogyan a 2017eshez sem nyultak tulzottan. A forma megmaradt.

2017. szept. 3. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan jönnek kifelé az újabb és újabb modellek, úgy egyre jobb lesz a formatervük, de így is, még mindig nagyon távol áll az én ízlésvilágomtól. Nekem őszintén szólván egyik Suzuki sem tetszik, kivéve a Vitarát. A Vitarát nagyon eltalálták, és az ára is igazán kedvező, de a többi Suzuki számomra nem bejövős.
2017. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2005-ös szebb. Mondjuk mindkettőnél megmaradt a mókás arc, de a hátsó lámpabúra fehérítés a 2010-esnél nem valami szép.
2017. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!