Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használható, műszakis...

Milyen használható, műszakis autót vegyek maximum százezer forintért? Tudom kevés, de ennyi van.

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 22:20
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Csak nézzétek meg, és ámuljatok. [link]
2017. szept. 5. 15:31
 32/40 A kérdező kommentje:
2017. szept. 5. 15:33
 33/40 Alex Fly ***** válasza:

@29: Valószínűleg a totalcarosok nem annyira szegények, hogy csak egy szakadt csotrogányra teljen, akad keret egy robogóra/kerékpárra is, így nincsenek rákényszerülve arra, hogy mindenhova autóval legyenek kénytelenek menni.

És természetesen akkor ülnek a robogóra vagy a kocsiba, amikor az adott út esetén az a célszerűbb választás.

2017. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ironizáltam a totalcarosok szegénységével. De te még ehhez is debil vagy.
2017. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Alex Fly ***** válasza:
@34: ja nálad ez az irónia? Így már más. Mondjuk a normális embereknél nem az értelmetlen hülyeséget jelenti, de biztos én vagyok túl debil, hogy nem vettem észre' hogy nem tartozol abba a kategóriába...
2017. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező!

Talalomra rakattintottam egy autóra a linkelt honlap utolsó oldalan (egy Fiat Puntóra).

Aztmondja, hogy: "Lejárt külföldi okmanyokkal". Na mire ebből a lejart külföldiből érvényes magyart varazsolsz, addigra odaadod az állambácsinak az autó árának a kétszeresét, es ezert csak ket rendszámtablát meg egy.forgalmi engedelyt kapsz...

2017. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Alex, hagyjad, fegyvertelen emberrel ne akarj szellemi párbajt vívni, sportszerűtlen.


(a másik fél kedvéért: itt én most téged lehülyéztelek, ha nem jött volna át... tudom összetett mondatban írtam, bocs)

2017. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Jé, a képrdező felfedezte, hogy a hahun 100 körül vannak beállt motorú, vagy lakatolásra váró, egy-két hónapos vizsgával rendelkező romok. Hogy mik vannak... nem fér bele a csepp agyába, hogy mire ezekből autó lesz, a vételár kb. kétszeresét költi rá.
2017. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
48%
Döntöttem. Wartburg 353.
2017. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Úgy látom a pontozások alapján sokan akarják, hogy vegyen a kérdező egy sz@rt :D Majd rájön a saját kárán, hogy ennyiért nincs autó...

Szerintem azt a törött oldalú Nissant vedd meg, az már szinte szobrászat, ahogy meggyűrték :D A motorja talán még elmegy pár száz kilométert, bár a tény hogy Te csak 5km-es utakra fogod használni (ezt bármilyen motor szereti, mondhatni rajong érte :D) azt jelenti egy lerobbanásnál, hogy legalább nem kell sokat gyalogolni hazáig :D Hajrá :D

2017. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!