Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rángat balra jobra...

Miért rángat balra jobra menet közben?

Figyelt kérdés
ma vetem észre az autómon hogy rángassa az autóm a kormányt balra jobra.. mikor lassitok mégjobban de nagyon annyira hogy alig lehet megfogni mintha limbálozna :/ . néztem a gumikat nem szálszakattak se a felni nincs ütve. akkor mi lehet aa gond??? jah és nem mindig csinálja csak mikor rájön az 5 perc :s -.---

2017. szept. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyebb volna típus után,vagy hogy elektromos,hidraulikus a rásegítő címszóval.
2017. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kivannak a kormányösszekötőid,szilentjeid,stabilizátoraid,trapézod,lengőkarod, esetleg a felfüggesztés-csillapításod is.... felkéne emelni csáposra és jól megrángatni a kerekeket!(izomból!!! ne félj nem fog eltorni... ) le,föl,jobbra,balra,alulról-fölfele, ha vmerre egy kicsit is enged csillapitas nelkul az gaz!!! ezt elol hatul meg kell nezni! azert nem erzed mindig mert nagyobb sebessegnel mar akkora erok nehezednek ra hogy nem tud imbolyogni, fixen beall es megy, csak a gumidat eszi vagy belul,vagy kivul, esetleg csak az egyiket!

milyen auto egyebkent?

en azt javasolom hogy vidd el egy futomuveshez, vagyis mindenfelekepp vidd ek mert o megtudja mondani hogy mi az ami ok es mi nem. Illetve ha esetleg te cserelsz vmit akkor is egy futomubeallitas mindenfelekeppen kell! Nem eleg szemre meg erzesre!!! Nem olyan horror osszeg egyebkent es pl az sem biztos hogy mindent cserelnikell a kocsin!

2017. szept. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden ki van szopósodva, aminek a futóműhöz köze van: szilentek, gömbfejek.

Ha tényleg minden cserés elöl-hátul, az nem kevésbe fog fájni.

2017. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját példa: féltengely csukló meghalt, nem csúszott szét, de "rángatta", majd abbahagyta, utána megint. Nézd meg azt is, meg persze, ahogy írták, az egész első futóművet át kellene nézni.
2017. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 hete voltam szerelőnél minden rendben van az autóval! de ma reggel már rájöttem mi volt az mert feladta magát, a bal oldali féltengely :/ beinditom az autót és a kerékfelőli része belevan törve az csörög magátol forog.. ilyekor mi a teendő, esetleg pénzbe ez mennyibe fájhat nekem??
2017. szept. 5. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Féltengely-csukló ment szét. Azt, hogy mennyibe kerül, senki nem fogja tudni megmondani. Nem tudjuk az autód típusát, nem ismerjük a szerelődet. Magyarul minimum 15-20 ezertől a csillagos égig lehet kalkulálni. Egyeztess a szerelőddel.
2017. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor most csak simán féltengely csere
2017. szept. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!