Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rieju RS2 Matrix gyújtás/elekt...

Rieju RS2 Matrix gyújtás/elektronika probléma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nos, adott a motor. Mentem vele egy kört, szépen ment rajta minden, aztán egyszercsak gondolt egyet, elszállt az elektronika. Nyomtam egy indexet, és a műszerfalon láttam, hogy elkezd villogni a visszajelző, és utána szépen meg is állt a villogás. Félre áltam, gondoltam meghalt az index, leraktam üresbe, az üres visszajelző elkezdett világatani, majd szépen az is lekapcsolt. Mondom dejó, elszállt valami. Hazamentem, leállítottam, aztán fordítom a kulcsot, nyomnám az önindítót erre semmi. A gyújtás elszállt a dákóba. Ezt egyszer már produkálta a motor, akkor elvittem szerelőhöz, és az úton megjavult, amint odaértem ment minden elektronika. Valami vezetékproblémára gyanakszom, de ez előtt napokig hibátlanul működött, most gondolt egyet, és ezt produkálta. Mi történhetett?

2017. szept. 6. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor tényleg csak valami kontakthiba, vagy vezetéksérülés. Át kell nézni MINDEN csatlakozót, gyújtáskacsolót, MINDEN centiméternyi vezetéket.
2017. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!