Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sötétített fólia mennyire...

Sötétített fólia mennyire zavaró? (hátsó ablakok)

Figyelt kérdés
Szeretném lefóliázni a hátsó ablakokat és a hátsó szélvédőt, minél sötétebbre, hogy ne lássanak be. Pontosan még nem tudom, nem voltam fóliázónál. Tapasztalatokat szeretnék, hogy mennyire zavaró a sötétítés tolatáskor stb?
2017. szept. 7. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Mi olyan titkos bent? :)

Ki lehet látni.

Egyébként balesetveszélyes, mert a mögötted jövőt zavarja a látásban. Nem látja, hogy a te autód előtt mi történik, mert nem lehet átlátni az autón.

2017. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi nem titkos, de ne nézzék hogy mit hagytam bent a kocsiban, ami miatt esetleg fel akarják törni.. Ez pedig hogy nem látja tőlem, hogy mi történik előttem.. Hát egy busztól meg egy dobozos autótól se lát, mégis túléli.. ez van.
2017. szept. 7. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
ha te kilátsz, be is látnak
2017. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

2: nem is szeretek busz vagy nagy autó mögött lenni. :)

Ne hagyj semmit az autóban. Ha elölről benéznek, akkor is látják, hogy van-e bent valami.

2017. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez azért nem így van... kilátni belőle nappal, napsütésben nagyon jó... éjszaka ha tolatni kell akkor zavaró egy kicsit a full sötét fólia, de meg lehet szokni..éjszaka ha mögötted jön egy autó fényszóróval akkor legalább a középső tükörben nem vakít..


Belátni viszont a legsötétebbnél nem lehet, még nagyon közelről se.

2017. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Engem nagyon zavart az autóból kilátásban. Éles szögű kihajtáskor, ha hátra fordulok, ki szoktam látni a hátsó oldalablakon. Fólia helyett én sima tapadókorongos hálót használtam, de már az is borzasztóan rontotta a kilátást belülről.

Első kocsimra pedig nyaranta külső-hátsó szélvédő rácsot tettem. Igen, Lada :-)

Az is eléggé rontotta a kilátást, így idővel beszereltem belülre egy rolós hálót.

2017. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Mindenkinek más. Az exem az enyémet fekete doboznak hívta és nem is szerette vezetni a fóliázás miatt.

B-től hátra fekete, első ajtók 50%, első szélvédő felső harmada fekete, làmpák sötètítettek.

Éjszaka rossz tolatni, de amúgy minden más szuper

2017. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Az megvan nektek, hogy kivülről akármilyen sötétnek is látszik a fólia, belülrő simán kilátsz? :) Éjszaka pedig a teljesen áttetsző üvegen se sokat látsz ki, ha teljesen sötét van :))

Meg egyébként is, van két oldalsó tükör, aztán abból kell tolatni. Amúgy hátul semmi érdekes nincs, így nem is számít, hogy mennyire sötét.

2017. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!