Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már előre tudom, hogy...

Ha már előre tudom, hogy jogsihoz kelleni fog szemüveg, csináltassak már most, vagy ráér akkor, mikor "hivatalosan" kiderül?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz az egyik szemem, már többször "írtak fel" rá szemüveget. Sosem csinálhattak mert két szemmel tökéletesen látok, de persze tudom, hogy ez a jogsihoz nem lesz elég, muszáj lesz csináltatnom. Egy hónap múlva kezdődik a KRESZ tanfolyam, intézzem el addig, vagy elég lesz akkor, mikor az orvosi alkalmasságin kiderül?
2017. szept. 8. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el most orvosira és akkor lenne időd elintézni mindent normálisan?
2017. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosin bemérik.

Kérdezés nélkül beírják a jogsidba, hogy "csak szemüveggel vezethet".

Akkor csináltatsz szemüveget, amikor akarsz, de a nélkül nem vezethetsz.

Ennyi

2017. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz előbb, mert van olyan háziorvos aki kötekedik ezen. Majd ő megmondja milyen igazolás kell neki és utána menj el, mert nem mindegy, hogy optikushoz vagy szemorvoshoz mész. A gcibb háziorvosoknak szemészeti igazolás kell, valamelyiknek elég az optikus is, valamelyik meg leszarja az egészet.

Szóval előbb a háziorvoshoz menj és tőle kérdezd meg.


Az már mást tészta, hogy a szemorvos se csinál semmit pluszba az optikuson kívül, de mindegy, van olyan háziorvos aki ezen szarakodni képes és az ember idejét szórakozza el... Marhára unatkoznak...

Persze ha súlyosabb gond van akkor az optikus úgy is továbbküld szemorvoshoz, szóval épp ezért nevetséges a háziorvosok hozzáállása...

2017. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!